banner87
22 Mayıs 2019 Çarşamba

NURİHAS’TA ASFALT YENİLENİYOR

Yol yenileme ve düzenleme çalışması yaptıklarını bundan dolayı mahallenin tamamında asfalt yenileme çalışması başlattıklarını söyledi.

11 Haziran 2018 Pazartesi 03:49
Bu haber 389 kez okundu
NURİHAS’TA ASFALT YENİLENİYOR
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Nurihas Mahallesi'nde yenilenen alt yapı çalışması nedeni ile yol yenileme ve düzenleme çalışması yaptıklarını bundan dolayı mahallenin tamamında asfalt yenileme çalışması başlattıklarını söyledi.

Nurihas Mahallesinde telefon, internet ve içme suyu ile doğal gaz çalışmaları sonucu mahallenin çok büyük bir kısmanda asfaltların bozulduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, "Nurihas Mahallesi şehrimizin istisnai semtlerinden biridir. Çok katlı binaların yükseldiği ve bundan dolayı alt yapısı yenilenen bir mahalledir. Sokak aydınlatma ve elektrik hattı tamamen yer altına alınmıştır. Yenilenen alt yapı sonrası yollarda meydana gelen bozulma sonucu öncelikle yollarda düzenleme yapılarak tüm mahallede asfaltlama çalışması yapılacaktır. Yani Nurihas Mahallesinin yolları yenilenecektir" dedi.

Yolların bakımı ve asfaltlanması ile Nurihas mahallesinin de ayrıca yaya yollarında da yenilenme çalışması yapılacağını ifade eden Büyükkılıç, yapılan çalışmaların semt halkına hayırlı olsun temennisinde bulanarak, Nurihas mahallelerinde bu yıl asfalt sorununun olmayacağını sözlerine ekledi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV