banner87
21 Mayıs 2019 Salı

ÖĞRENCİLERE KOCASİNAN ÇOCUK DERGİSİ

Başkan Ahmet Çolakbayrakdar öğrencilerle bir araya geldi

22 Eylül 2017 Cuma 06:55
Bu haber 574 kez okundu
 ÖĞRENCİLERE KOCASİNAN ÇOCUK DERGİSİ
Haberici -->

Kocasinan Belediyesi 2017-2018 eğitim öğretim yılına giren öğrencilerin heyecanını paylaştı. Minik öğrencilerle sıcak diyaloglar kuran Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Çocuk Dergisi’ni 6. sayısını çocuklara İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ile birlikte dağıttı.

Kocasinan Çocuk Dergisi’nin 6. sayısı Beyazşehir Mahallesi’nde bulunan Beyazşehir İMKB İlk ve Ortaokulu öğrencileri ile buluştu. Belediye ekipleri derginin dağıtımının yapılacağı okul bahçesinde hazırlıklara başladı. Minik bedenlerin sıcaktan etkilenmemesi için alana büyük şemsiyeler konuldu, serin limonatalar ikram çeşmesindeki yerini aldı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar öğrencilerin alkışları arasında okul bahçesine girdi. Sınıf sınıf tüm öğrenci ve öğretmenlerle selamlaşan Başkan Çolakbayrakdar bazı çocuklarla da sohbet etti.

Kocasinan Çocuk Dergisi’nin gençler için ayrıcalıklı bir proje olduğunun altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, 2017-2018 eğitim öğretim döneminin hayırlı uğurlu olması temennisi ile sözlerine başladı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Öğrencilerimizin daha iyi eğitim alabilmesi için hep birlikte gayret içinde olacağız. Nasıl ki evinizde anneniz babanız, okulunuzda öğretmeniniz sizlerin daha donanımlı vatandaşlar olabilmeniz için gayret gösteriyorsa bilmenizi isterim ki şehirdeki yöneticiler olarak bizler de sizleri geleceğe hazırlayabilmek için gayret gösteriyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak her vatandaşımıza hizmet üretiyor, herkesin mutlu olması için çalışıyoruz. Ancak çocuklarımız ve gençlerimiz bizler için ayrıcalıklı. Onlar için daha özellikli projeler üretmenin çabası içerisindeyiz. Burada 6. sayının dağıtımını yapacağımız Kocasinan Çocuk Dergimiz de bu amaçla hazırlanmış bir çalışma. Sizlerin daha iyi ve donanımlı bireyler olabilmeniz adına, sizleri geleceğe hazırlayacak olan çalışmalardan sadece bir tanesi” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirdiği projelerle Milli Eğitim camiasına çok faydalı işler yaptığını belirten Beyazşehir İMKB Okulu Müdürü Orhan Akçakaya ise başarılı çalışmalarının devamını dilediği Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Kocasinan Çocuk Dergisi’nin 6. sayısının dağıtımına geçildi. Dergilerin alan minikler ikram çeşmesinden akan serin limonatanda almayı ihmal etmedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV