banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

OĞUZHAN MHP’DEN ADAY ADAYI OLDU

İnşaat Mühendisi Celal Burak Oğuzhan, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Kayseri Milletvekili Aday Adayı oldu.

07 Mayıs 2018 Pazartesi 10:14
Bu haber 487 kez okundu
OĞUZHAN MHP’DEN ADAY ADAYI OLDU
Haberici -->

İnşaat Mühendisi Celal Burak Oğuzhan, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Kayseri Milletvekili Aday Adayı oldu. Kayseri doğumlu olan, Pınarbaşı İlçesi nüfusuna kayıtlı Oğuzhan, 2004-2014 yılları arasında Devlet Su İşleri 12.Bölge Müdürlüğü’nde İnşaat Yüksek Mühendisliği göreviyle birlikte Türk Enerji Sen Orta Anadolu Şube Başkanlığını yürütmüştür. 2014 – 2018 yılları arasında Ankara’da,Türkiye Kamu Sen’e bağlı Türk Enerji Sen Genel Başkan Yardımcılığı görevini tamamlayarak, Kayseri DSİ 12. Bölge Müdürlüğü’ndeki görevine geri dönmüştü.

Kayseri’den MHP Milletvekilliği aday adayı olduğunu söyleyen Oğuzhan, “ Vatan ve bayrak sevgisi imandandır, rabbim güç ve kuvvet verdiği müddetçe bu davada vatanımıza bayrağımıza ve milletimize hizmetkar olmaya devam edeceğim.

1990 – 1993 Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Teşkilat Başkanlığı 1996 – 1997 Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğrenci Derneği Başkan Yardımcılığı 1997 Trabzon Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Temsilciliği 1997 – 1999 Trabzon Ülkü Ocakları Başkan Yardımcılığı 2004 – 2014 Türk Enerji Sen Orta Anadolu Şube Başkanlığı (Kayseri) 2014 – 2018 Türk Enerji Sen Genel Başkan Yardımcılığı (Ankara) 2018 Karadeniz Teknik Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği Kurucu Genel Başkanı Ülkücü bir ailede dünyaya gelmemiz ile doğduğumuz andan itibaren kendimizi ülkücü hareketin ve onun siyasi organizasyonu olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir parçası gibi hissettik. Fikri altyapımızı, hayatı boyunca Ülkücü Hareketin mücadelesi içinde ve Ülkücü Kuruluşlarda yer almış, MHP’nin 1994-1999 yılları arasında Kayseri Büyükşehir ve Melikgazi Belediye Meclis Üyeliği ve MHP grup başkanlığı yapmış olan babamız İnş.Yük.Müh. Cemal OĞUZHAN ‘dan alarak, hayatımızı şekillendirdik. Okuduğum yıllarda N.M.K.Anadolu Lisesi’nde ortaokul ve lise teşkilatlarının kurucu başkanlığını yaptım. Üniversitede Öğrenci Derneği Başkan Yardımcılığı, Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Temsilciliği, Trabzon Ülkü Ocakları yöneticiliği ve akabinde memuriyetimizle birlikte ülkücü teşkilatımız olarak gördüğümüz sendikada fikir mücadelemiz devam etti. Teşkilatlarımız tarafından verilen her görevi layıkıyla yapmaya gayret ettik. Bugün içinde büyüdüğüm ve yetiştiğim partimden aday adayı oldu. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin önderliğinde ülkemizin bekasının teminatı partimizin bir neferiyim” diye konuştu.

Celal Burak OĞUZHAN kimdir?

1975 Kayseri doğumlu olup aslen Pınarbaşı ilçesi Cinahmet Köyü’ndendir. 2004-2014 yılları arası Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğü’nde (Kayseri) İnşaat Yüksek Mühendisliği göreviyle birlikte Türk Enerji Sen Orta Anadolu Şube Başkanlığını yürütmüştür. 2014 – 2018 yılları arasında Ankara’da,Türkiye Kamu Sen’e bağlı Türk Enerji Sen Genel Başkan Yardımcılığı görevini tamamlayarak, Kayseri DSİ 12. Bölge Müdürlüğü’ndeki görevine geri dönmüştür. İnşaat Yüksek Mühendisi olarak kamudaki görevinden, Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27. Dönem Kayseri Milletvekili aday adayı olmak için ayrılmıştır. İyi derecede İngilizce bilen Celal Burak OĞUZHAN, evli ve 3 çocuk babasıdır.

EĞİTİM BİLGİLERİ

(Doktora) Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Bölümü Doktora Çalışması Tez Aşamasında (Trabzon) (Yüksek Lisans) Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Bölümü Yüksek Lisans ( 2002) (Trabzon) (Lisans) Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü (1999) (Trabzon) (Orta Öğretim) Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi (Kayseri) MESLEKİ BİLGİ,

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV