banner153
24 Kasım 2020 Salı

ÖRNEK OLMASI GEREKİR

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 01-07 Eylül “Zabıta Haftası” dolayısıyla belediye zabıta müdürlüğü personeli ile bir araya gelerek kahvaltıda buluştu. Başkan, zabıta personelinin kılık kıyafet, hal hareket ve konuşmalarıyla örnek olması gerektiğini söyledi.

07 Eylül 2019 Cumartesi 00:11
Bu haber 350 kez okundu
ÖRNEK OLMASI GEREKİR
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu,  01-07 Eylül “Zabıta Haftası” dolayısıyla belediye zabıta müdürlüğü personeli ile bir araya gelerek kahvaltıda buluştu. Başkan, zabıta personelinin kılık kıyafet, hal hareket ve konuşmalarıyla örnek olması gerektiğini söyledi.

Zabıta’nın 193. yılını tebrik eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu,  “Allah birlik ve beraberlik için ülkemize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Bu vesileyle de önceki dönem Zabıta Müdürümüz Arif Bakırtaş’a vermiş olduğu destek ve yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yeni Zabıta Müdürümüz Duran Akdağ ise pırıl pırıl iyi niyetli bir arkadaşımız. Ona da yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 “Belediyelerde zabıta bizim sağ kolumuz.” Diyen Dr. Mustafa Palancıoğlu şunları söyledi:

“Zabıtanın yapacağı hizmet bizler için çok önemli. Zabıtanın yanlış yapıldığı zaman hiçbir şekilde taviz vermemesi gerektiğini herkesin bilmesi lazım. Zabıtamızın, kılık kıyafetine, konuşmasına, davranışlarına çok dikkat etmeli etrafındakilere örnek olması gerekir. Rol model olarak herkese güzel örnek olmalıyız. Yaşantı ve çalışmamız çok önemli. Zabıtanın ne kadar ağır bir yük altında olduğunu biliyorum. Herkesin yaptığı işi nitelikli ve kaliteli yapması lazım.  Emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.”    Belediye zabıta teşkilatı ise zabıtaya verdiği değer ve destekten dolayı Başkan Dr. Palancıoğlu’na plaket takdim ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157