banner153
02 Haziran 2020 Salı

OSB’DE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Başkan Vekili Süleyman Sarptaş, Yönetimve Denetim Kurulu Üyeleri Ali İstanbulluoğlu, Şaban Andaç, Yunus İmamoğlu, Levent Somtaş ile Kayseri OSB’DE faaliyet gösteren çok sayıda firma temsilcisi iştirak etti.

05 Ekim 2019 Cumartesi 22:31
Bu haber 209 kez okundu
OSB’DE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Haberici -->
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Başkan Vekili Süleyman Sarptaş, Yönetimve Denetim Kurulu Üyeleri Ali İstanbulluoğlu, Şaban Andaç, Yunus İmamoğlu,  Levent Somtaş ile Kayseri OSB’DE faaliyet gösteren çok sayıda firma temsilcisi iştirak etti.

Toplantıda konuşan Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri OSB’nin yatırım – üretim – istihdam – ihracat ve kalkınma bakımından bir cazibe merkezi haline gelebilmesi için birlikte atılacak her adımda, bugüne kadar yapılan ve ileride yapılacak her hizmet ve faaliyette ortak aklı öne sürerek, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde Kayseri OSB’nin; üretimin ve kalkınmanın merkezi haline hep birlikte getireceğini belirtti.

Başkan Nursaçan, 4 yıllık görev süresince hayata geçirilen örnek ve başarılı projeleri olan; Kayseri Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, 55 megavatlık Türkiye’nin en büyük Güneş Enerji Santrali, Özel Kayseri OSB Teknik Koleji, Dubai’de açılacak olan Türkiye Ticaret Merkezi, Endüstriyel Tasarım Merkezi, Dış Ticaret İstihbarat Merkezi, Kayseri OSB İtfaiye Hizmetleri, Kayseri OSB Fevzi Mercan Camii yürütülen diğer çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV