banner203
06 Şubat 2023 Pazartesi

OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Kiracıoğlu'ndan, OSB Başkanı Nursaçan'a Cevap!

Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan'ın dün düzenlediği basın toplantısındaki konuşmaları ve ağır ithamlarından sonra OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü İş İnsanı Bekir Okay Kiracıoğlu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve 13.06.2020 tarihinde Kayseri OSB yönetimine yazılı olarak başvurduğu, OSB'nin yaptırdığı bağımsız denetim raporunun istendiğine dair talep yazısının ekran görüntüsünü de ekledi.

20 Ağustos 2021 Cuma 17:06
Bu haber 1814 kez okundu
OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Kiracıoğlu'ndan, OSB Başkanı Nursaçan'a Cevap!
Haberici -->
 Bekir Kiracıoğlu yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

"Sn Nursaçan basın düznlendeği basın toplantısında kendisine alan açmak için eski yönetim ve diğer kurumlara suçlamalarda bulunmuş. Başkan diyor ki ben bu suçları işledim ancak eski yönetim de şunları yaptı, benim yaptıklarımın daha fazlası diğer kurumlarda da var onlarda incelensin.

Sn Nursaçan OSB NE SAHİP ÇIK platformunu ne eski yönetimle nede başka hiçbir kurumla ilişkisi yoktur. Sizlerden defalarca elinizde salladığınız raporu istedim, siz dava açamıyorsanız verin biz açalım dedik, vermediniz. 7 sene bekletip işler kötüye gidince mi aklınıza geldi.İlk seçildiğinizde ibra edilmeyen eski yönetimi koltuğa bir an önce oturmak için ibra etmediniz mi? Sizler sanayicinin hakkını değil şahsi menfaatlerinizi savunuyorsunuz.

Eski yönetim iyi olsaydı adı eski olmazdı,varsa suçları savcılığa vermelisiniz. Bize bunları anlatmak yerine DUBAİ Yİ anlatın, mülkleri kaçırmaya çalıştığınız VAKIFI anlatın, SAVUNMA SANAYİ adı altında çar çur ettiğiniz paraları, OSB'nin BANKA BORÇLARINI anlatın. Sonuç ta karar verecek sanayicimiz ve yine onların vicdanlarıdır.."

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV