banner87
15 Ekim 2019 Salı

OYLARIMIZI KORUYACAĞIZ

MHP Kayseri İl Serkan Tok, İstanbul seçimleri ile ilgili yaptıkları çalışmaları anlatarak, seçim günü de İstanbul’da olacaklarını belirterek, “Seçim günüde orada il başkanı gibi veya sandık müşahidi gibi davranacağız. Oylarımızı koruyacağız” dedi.

18 Haziran 2019 Salı 09:55
Bu haber 188 kez okundu
OYLARIMIZI KORUYACAĞIZ
Haberici -->
MHP Kayseri İl Serkan Tok, İstanbul seçimleri ile ilgili yaptıkları çalışmaları anlatarak, seçim günü de İstanbul’da olacaklarını belirterek, “Seçim günüde orada il başkanı gibi veya sandık müşahidi gibi davranacağız. Oylarımızı koruyacağız” dedi.

Bir haftadır İstanbul’da tekrarlanacak olan büyükşehir belediye başkanlığı seçimleri için Cumhur İttifakı adına çalışan MHP İl Başkanı Serkan Tok, yaptıkları çalışmalarla ilgili basın toplantısında düzenleyerek bilgi verdi.

Basın teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Serkan Tok, şu bilgileri verdi;

BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTUK

“İstanbul seçimleri için geçen hafta pazartesi günü MHP Kayseri İl Başkanlığı olarak bu kente gittik. Çalışmalarda bulunduk. Çalışmalar Kayserili dernekleri ile ilgiliydi. İstanbul’da 54 tane Kayserili dernekler var. Bunların ağırlıkla aktif olanı 17 civarında idi. 17 derneğin başkanı ve yöneticileriyle tanıştık. Sohbet ettik. Kayseri’den selamlarını ilettik. Onlarında selamlarını basın vasıtasıyla Kayseri’ye iletiyoruz. İstanbul’da yaşayan Kayserililer Kayseri’yi özlemişler. Kayseri burunlarında tütüyor. Bizleri Kayserili hemşerilerini görünce inanın duygusal anlar yaşamadık değil.”

ORTAK FİKİR BİNALİ YILDIRIM

“Bir hafta içinde 17 dernek başkanı ve yöneticileri ile görüşürken şu konu üzerinde ortak fikirde buluştuk. İstanbul seçimlerinde Binali Yıldırım beyin yanında yer alacaklarını bize bizzat beyan ettiler. Bizde toplantılarda bunu gördük. İspatı mı? 23 Haziran’da sandıktan sonuçlar çıkacaktır. MHP’nin bu çalışmaları sürdürürken kıymetli büyüğümüzün bize verdiği talimattır. Bu talimat İstanbul’a mitili atacağız yönünde idi. 57 il başkanımız aynı anda farklı yerlerde MHP genel başkanı adına çalışmalarını yürütüyordu. 81 il başkanımız, belediye başkanları ve meclis üyeleri ile çalıştıklarını bizzat gördük. Ayrıca mutlu etti.”

MHP ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

“MHP İstanbul için üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Gittiğimiz yerde Binali Yıldırım’ın uğradığı haksızlığı dile getirdiğimizde İstanbul seçmeni bunun farkında. Bu haksızlığın giderilmesi için sandığa giderek yeniden adaletin tesis edileceğini söylediler. Buz bunu söyledik ve burada paylaşıyoruz. Biz bugünden sonra tekrar İstanbul programı yapacağız. Belediye başkanları, meclis üyeleri ve ilçe başkanlarımızla birlikte son hafta çalışmasını yapacağız. Orada çalışmalarımızda biz İstanbul’a mitili attık şeklinde idi. Çok çalıştık. Çalışacağız. İnançlı insanlarımız inançlı teşkilatınız. Biz çalıştık alnımız terini toprağa oradaki arkadaşlarımızla döktük. Yine çalışmalara başladık. Kayseri’deki arkadaşlarımızı, İstanbul’da yaşayan insanlarımızı seçime yoğunlaştıracağız. Sandıktan da binalı yıldırımı çıkması için çalışacağız ve sonucu bekleyeceğiz. Binali Yıldırım İDO genel müdürü, milletvekili, bakan, başbakan, parti genel başkanı, meclis başkanlığı yapmış birisidir. Siyasi bir figürün ve aklın, tecrübenin İstanbul için uygun olacağını düşünüyoruz.”

GERİ GİDİYORUZ

“Yıldırım İmamoğlu programını izleyemedim. Burada bir arkadaşımızın düğünü için gelmiştir. Sosyal medyada kısım kısım baktım. Binali Yıldırım sevecenliği, güler yüzü ve davranışı ile seçimleri kazanacaktır. Partim adına önemli bir değerdir. Mesajlarını verdi. İstanbul’a yeniden gidiyoruz. Düğün için geldik. Oradan çok telefon geliyor. Dernek başkanlarımız, dernekteki arkadaşlarımız davet ediyorlar. Bizleri katılmamızı istiyor. Develili, İncesulu, Yahyalılı ve Bünyanlı arkadaşlarımız, kardeşlerimiz çok. Onlarla çalıştık. Diğer derneklerle de programlarımız var. Seçim günüde orada il başkanı gibi veya sandık müşahidi gibi davranacağız. Oylarımızı koruyacağız.”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV