banner87
19 Temmuz 2019 Cuma

ÖYLE DEDİĞİ İÇİN ADAYIM

Kürtüncü aday olmasına en büyük sebebinin, Nursaçan’ın iki dönem açıklaması olduğunu söyledi.

13 Şubat 2019 Çarşamba 09:55
Bu haber 285 kez okundu
ÖYLE DEDİĞİ İÇİN ADAYIM
Haberici -->
Adaylığının en önemli gerekçesi olarak, Tahir Nursaçan’ın “iki dönem aday olacağım” açıklamasını gösteren Ahmet Hilmi Kürtüncü aynı zamanda Nursaçan’ın Fuar Merkezi yapımını da çok doğru ve yerinde bir icraat olarak gördüğünü söyledi. Kürtüncü, ”Ancak onlar 8 hafta diyor biz fuar merkezinin kullanımını 52 haftaya çıkaracağız” dedi.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Ahmet Hilmi Kürtüncü gazetecilerin soruları karşısında zorlandı. Sorulara verdiği yanıtlarda farklı anlamlara neden olabilecek açıklamalar yapan Ahmet Hilmi Kürtüncü, Elitaş ve Özhaseki’nin akrabaları olduğunu doğrulayarak, aday olmayı düşündüğünde her iki bakanla da görüşüp istişare yaptığını ve oylarını da istediğini söyledi.

Ben Değil Biz mantığından hareketle bir yönetim modeli geliştireceklerini ve kesinlikle israftan kaçınarak şeffaf bir uygulama sergileyeceklerini belirten OSB Başkan adayı Kürtüncü adaylığını açıkladığı toplantıda birkaç projesinden kısaca bahsederken asıl projelerini kongrede açıklayacağını belirtti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV