banner87
21 Mart 2019 Perşembe

ÖZDEMİR CUMHUR İTTİFAKI İÇİN DESTEK İSTEDİ

Özdemir, 24 Haziran’da Türkiye’yi yeni bir diriliş destanı ile ayağa kaldırmanın artık elzem olduğunu söyledi.

08 Haziran 2018 Cuma 14:01
Bu haber 390 kez okundu
ÖZDEMİR CUMHUR İTTİFAKI İÇİN DESTEK İSTEDİ
Haberici -->
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Organize Sanayi Bölgesi’nde işçi ve işverenlerle buluşmasına devam etti. Kentin önde gelen mobilya markalarından İpek, Cennet ve Ergül Mobilyada binlerce üretim elemanıyla bir araya gelen Özdemir, 24 Haziran’da Türkiye’yi yeni bir diriliş destanı ile ayağa kaldırmanın artık elzem olduğunu söyledi.

24 Haziran milletvekili genel seçimleri için gece gündüz demeden yoğun bir tempoyla çalışan MHP Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, mobilyanın başkenti Kayseri’de marka fabrikalarda patron ve işçilerle buluşmalarını sürdürdü. Özdemir’e seçim gezilerinde MHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Baki Ersoy ile MHP İl Başkan Yardımcıları Hacı Çevikel ve Sedat Çıtak eşlik etti.

Vekil Adayı İsmail Özdemir, Organize Sanayi Bölgesi Fabrika gezilerinin üçüncü gününde ilk ziyaretini 13 ülkeye yatak ve baza ihracatı yapan MGT Dış Ticaret Şirketine yaptı. Firma Sahibi Mehmet Gökhan Terzi’nin fabrika girişinde karşıladığı Özdemir ve beraberindekiler, kısa bir sohbetin ardından işçilerle biraraya geldi. 24 Haziran seçimlerinin önemi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim stratejileri hakkında bilgiler veren Özdemir, işçilerin destek ve dualarına talip olduklarını ifade etti.

Seçim araçlarının eşliğinde OSB Caddelerini gezen Özdemir ve beraberindekiler daha sonra Kayseri’nin önde gelen mobilya markalarından olan İpek Mobilyaya geçti. Firma Yetkilisi Mustafa Aslan ile bir araya gelen Özdemir, daha sonra  fabrikada çalışan yüzlerce işçiyle buluştu. 

Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Büyük Türkiye yolundaki hedeflerini anlatan Özdemir, “Küresel düzeyde güçlü bir Türkiye’ye ihtiyaç olduğu artık karşımızda duruyor. Sadece bizim için değil, mazlum milletler arasından Türkiye’yi bir umut pınarı haline getirmemiz tarihi bir sorumluluktur. Küresel koşullarda acımasız bir iklim yaşandığını söyleyebiliriz. Bu şartlarda idari reformumuzu sağlıklı bir şekilde hayata geçirirsek istikrarlı bir iç yapımız olursa ekonomiye de bu istikrar anlayışını taşıyabilirsek, peşi sıra güvenlik noktasında da huzur vaad eden bir çerçevede hamlelerimizi yaparsak o vakit Türkiye’yi daha da büyütebilecek  bir forma taşımamız mümkün olacaktır. Bizim anlayışımızda siyasi birtakım menfaat elde etmek, şahsi kazanımları ön planda tutmak yoktur. Bizim anlayışımızda milleti huzur içinde yaşatmak, ezanı dindirmemek, bayrağı indirmemek ve vatanı böldürmemek vardır. Bunun için Milliyetçi Hareket hangi fedakarlığı yapması gerekiyorsa çekinmeden yapacaktır. “ dedi.

Türkiye’nin kapsamlı bir reforma ihtiyacı olduğunu ifade eden Özdemir, “Türkiye’yi yeni bir diriliş destanı ile ayağa kaldırmamız elzemdir. Şimdi ki süreçte de Türkiye’de idari açıdan devlet kademesindeki bütün mekanizmaların baştan sona yenileceği bir döneme giriyoruz. Bu Türk milletinin yeni bir diriliş destanı olacaktır. Bizler bu inancı taşıyor ve inanıyoruz. Bu sebeple de sizlerden dua ve destek talep ediyoruz”  diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV