banner87
21 Mart 2019 Perşembe

ÖZDEMİR FABRİKA GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Özdemir, Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarda hem patronlarla hem de işçilerle buluşmaya devam ediyor.

07 Haziran 2018 Perşembe 03:36
Bu haber 358 kez okundu
ÖZDEMİR FABRİKA GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Haberici -->
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarda hem patronlarla hem de işçilerle buluşmaya devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında 7 Fabrika gezen Özdemir,  işverenler ile üretimde çalışan işçilere Cumhur İttifakı ile  MHP’nin mecliste güçlü bir şekilde yer almasının Türkiye için önemini anlattı.

24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem milletvekili genel seçimleri için çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren MHP Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, çalışmalarını Kayseri’de ekonominin can damarı olan Organize Sanayi Bölgesi’nde yoğunlaştırdı.

Özdemir’e  MHP 2. Sıra Milletvekili Adayı Baki Özsoy, MHP İl Başkan Yardımcısı Hacı Çevikel ve  Hüseyin Mercan’da eşlik etti.

Özdemir ve beraberindekiler seçim çalışmalarına Kayseri’nin ünlü işadamı Recep Mamur’un sahibi olduğu Femaş’ı  ziyaret ederek başladı.  Mamur’la ekonomi üzerine kısa bir sohbet eden Özdemir daha sonra üretimde çalışan işçilerle buluştu. Ülke ekonomisine katkı sağlayan emekçilerle biraya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Özdemir, “En çok ihtiyacımız olan konu birlik ve beraberliğimizdir. Çünkü bu milletin yüreğindeki iman gücü olduğu müddetçe hangi imkansızlıklara sahip olursak olalım birbirimize inanır, dayanır ve güvenirsek Allahın izniyle aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Tarihte buna şahittir.” dedi.

Milletvekili Adayı Özdemir, fabrika gezilerine Asır Mobilya ile devam etti. Firma Sahibi Ahmet Çanakçıoğlu, mobilya sektörünün sıkıntılarını anlatarak sektörel teşvik konusunda Özdemir’den destek istedi. Fabrika çalışanlarıyla da buluşan Özdemir, Seçim atmosferine doğru gidilirken Türkiye’nin önündeki en büyük tercih ve belirleyici unsurun hükümet etme sistemindeki değişiklik olduğunu ifade etti. Özdemir yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“24 Haziran’dan sonra oluşacak olan yeni hükümet bu Cumhurbaşkanlığı hükümet etme sisteminin her yönüyle hayata geçmesini tesis edecektir. Bunun ülkemiz açısından taşıdığı ana anlam; hızlı karar alabilen, güçlü bir dengeleyici ve denetleyici fonksiyon icra edildiği bir yapı ve benzer şekilde yargı anlamında da belirli kıstasları yerine getirmiş geçmişe göre daha makul bir sürede hareket edip karar verebilen bir mekanizma. Bu Türkiye’nin önündeki olmazsa olmazıdır. Ekonomik istikrarda ona bağlıdır. Milli güvenliğin tesis edilmesi de buna bağlıdır. Uluslararası siyasette sözümüzün daha fazla geçmesi de buna bağlıdır. Çünkü Türkiye’nin artık bekleyecek zamanı ve boşa kaybedecek vakti yoktur. İşte görüyorsunuz Erken seçim zorunluluğunun belli başlı konuları vardır. Jeopolitik riskler artmıştır. Ekonomik olarak Türkiye’ye saldırma girişimleri artmıştır. Sanayici işadamlarımız aynı kaygıyı taşıyorsa sizde taşıyorsunuz, siyasi olarak Milliyetçi Hareket Partisi’de bu kaygıyı taşıyarak erken seçimin yapılması hususunda bir çıkışta bulundu. Bu çıkışla beraberde Türkiye’nin artık önümüzdeki seçimlerin yaşanması kesinlik kazanmıştır.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV