banner87
18 Aralık 2018 Salı

ÖZDEN’DEN KESKİN’E CEVAP

Açıklamalar üzerinde karşılıklı tepkiler gelmeye başladı

07 Aralık 2017 Perşembe 07:35
Bu haber 449 kez okundu
 ÖZDEN’DEN KESKİN’E CEVAP
Haberici -->

Çevre ve şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile AK parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’ın Kayseri’deki açıklamalarına yönelik CHP İl başkanı Feyzullah Keskin’den sert tepki gelmişti. Bu açıklamaların ardından AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, cevap vererek, “Asıl olan ne ise onlar söylenmiştir” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’den CHP İl Başkanı Feyzullah Keskin’e cevap geldi. AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden CHP Kayseri il Başkanı Feyzullah Keskin’in yaptığı açıklamaya cevap verdi. Özden, yaptığı yazılı açıklamada, “Sayın Bakanlarımız ve Grup Başkanvekillerimiz ve milletvekillerimizin her zaman yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz” dedi.

İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, “Hafta sonu Sayın Bakanımız ve Grup başkan vekilimiz ile Milletvekillerimiz CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu için karalama kampanyası değil asıl olan ne ise onları söylemişledir” diye konuştu.

İl Başkanı Özden, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yalan ve iftira dolu hezeyanlarına kılıf bulmak için konudan konuya atlayan birisi için söylenecek söz kalmamıştır. Bizler Ak Parti Genel Başkanı Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Bakanlarımızın, Grup başkan vekilimiz ve Milletvekillerimizin her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha kamuoyu ile paylaşmak isteriz” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV