banner167
banner182
01 Aralık 2021 Çarşamba

ÖZDOĞAN: HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM

Mahalli idareler seçimlerinde Hacılar Belediye Başkanı olarak seçilen ve mazbatasını alan Bilal Özdoğan belediye önünde düzenlenen törende görevi devraldı.

07 Nisan 2019 Pazar 11:58
Bu haber 348 kez okundu
ÖZDOĞAN: HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM
Haberici -->
Mahalli idareler seçimlerinde Hacılar Belediye Başkanı olarak seçilen ve mazbatasını alan Bilal Özdoğan belediye önünde düzenlenen törende görevi devraldı.

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 60,82 oranında oy alarak Hacılar Belediye Başkanı seçilen Bilal Özdoğan, Kayseri Adalet Sarayı’nda düzenlenen törenle Meclis Üyeleri ile birlikte mazbatasını aldı.

Mazbatasını Hacılar İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Birol Küçük’ten alan ve “31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimleri Allah’ın izniyle zaferle kazanmış durumdayız. İnşallah bundan sonraki süreçte de ilçemize layık hizmetleri hep birlikte yapacağız” diyen Özdoğan, törende yaptığı açıklamada sözlerini şöyle sürdürdü:

“12 Bin 426 yaşayanımız var ilçemizde, ama ilçemizde yaşasın yaşamasın dünyanın her neresinde Hacılarlı varsa hemşerimiz varsa onun belediye başkanı olacağımı teminatını şimdi buradan vermek istiyorum. Biz bize oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın belirttiği gibi gönül belediyeciliği anlamında da ilçemizi yapacağımız hizmetlerle taçlandıracağız.”

Mazbata töreninin ardından Hacılar Belediyesi’ne gelen Özdoğan, burada partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Daire müdürleri ve belediye çalışanları ile selamlaşan Özdoğan’a, eşi Buket Özdoğan da eşlik etti.

Kurban kesiminin ve Veli Alparslan hocanın duası ardından konuşan Başkan Özdoğan, “13 Ocak’ta Bismillah dikerek çıktığımız yolda 31 Mart akşamı Elhamdülillah diyerek rabbim seçim galibiyetini bizlere nasip etti. Burada emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum, Allah sizlerden razı olsun. Bugün bu kutlu güne birlikte yeniden bismillah diyoruz. Bizler bir kardeşiniz olarak, büyüklerimin kardeşi, küçüklerimin abisi olarak inşallah bu kutlu yolda Sayın Cumhurbaşkanımızın gönül belediyecilik anlayışını sizlerle birlikte en üst seviyede uygulayacağız” dedi.

Devir teslim töreni için makama geçen Özdoğan, burada görevi Doğan Ekici’den devraldı. 5 yıllık görev süresinin ardından görevi devreden Doğan Ekici burada yaptığı konuşmada “Bilal Başkanımız, benim hem ilçe başkanı iken başkan yardımcımdı, hem belediye başkanı iken yardımcılığımı yaptı. Bundan sonrada belediye başkanı olarak inşallah ekibiyle beraber bizden aldığı bayrağı daha üst seviyelere çıkaracak, ben bundan eminim benim kardeşim arkadaşım başkanım. Allah hayırlı mübarek etsin” ifadelerini kullandı.

Başkan Özdoğan’da “Ben Doğan Başkanıma gerek 5 yıllık Belediye Başkanlığı süresince yaptığı hizmetlerden dolayı gerekse ilçe başkanı olarak partimize verdiği emeklerinden dolayı hasletten teşekkür ediyorum” Dedi

Konuşmaların ardından Başkan Özdoğan, Hacılar İlçesi’ne Belediye Başkanı Olarak hizmetlerinden dolayı Doğan Ekici’yi tebrik ederek hediye ve plaket takdim etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV