banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ÖZHASEKİ: DEMOKRASİ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Özhaseki, “Demokrasi Bayramınız kutlu olsun. Bir hafta önce Ramazan Bayramını kutladık. Bugün de milli bir bayramımızı kutluyoruz” dedi.

26 Haziran 2018 Salı 07:20
Bu haber 309 kez okundu
ÖZHASEKİ: DEMOKRASİ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Haberici -->

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Demokrasi Bayramınız kutlu olsun. Bir hafta önce Ramazan Bayramını kutladık. Bugün de milli bir bayramımızı kutluyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferi ile sonuçlanan 24 Haziran seçimleri sonrasında AK Parti İl Başkanlığı'nda büyük sevinç yaşandı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, parti önünde toplanan yüzlerce vatandaşa hitaben yaptığı konuşmasında, "Demokrasi Bayramınız kutlu olsun. Bir hafta önce Ramazan Bayramını kutladık. Bugün de milli bir bayramımızı kutluyoruz. Bizler Türkiye’nin ilk başkanını seçtik. Bundan 17 yıl kadar önce ilk toplantısını Kayseri’de yapan Recep Tayyip Erdoğan yine Kayseri’de yüzde 70’lerin üzerinde bir destekle başkanlığına adımını attı hayırlı uğurlu olsun. Tüm Türkiye bayram ediyor. Her yerde bayraklar göklerde. Dünyada ki mazlumlar seviniyor. Mağdurlar da seviniyor. Filistin’de bayram var. Üzülenler de var. Onların üzüntüleri bitmeyecek. Bu millete 40 yıldır kan kusturan katiller sürüsü PKK bundan sonra ağlamaya devam edecektir. FETÖ’nün köpekleri bundan sonra hep ağlayacaklar. Onların içeride ki uzantıları ve hainler ağlamaya devam edecektir. Bu millete kötülük edenlerin hepsi ağlamaya devam edecektir. Bugün bizim zafer günümüzdür. Bugün bizim bayram günümüzdür. Yıllardır gayretin ve bin bir türlü çabanın alın terinin neticesinde bugün cenabı Allah bizi zaferle karşıladı. Sizlere teşekkür ederiz. İyi ve kötü günümüzde hep sizler yanımızda oldunuz. Arkamızı döndüğümüzde hep sizleri gördük. PKK’ya sırtımızı dayamadık. Bazılarının yaptığı gibi Amerika’ya sırtımızı dayamadık. Bizler sadece sizlere güvendik. Sizin işiniz bitti şimdi sıra bizler de. Her zaman olduğu gibi. Bizler gece gündüz çalıştık ama MHP’li kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz. Allah onlardan da razı olsun. Mesele Türkiye meselesi ise mesele vatansa mesele milli meselemiz ise gerisi teferruat diyip bizimle beraber oldular. Allah ayırmasın diye dua edelim. İyi niyetlerine gayret edelim. BBP’li kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz onlarda bizimle beraber koştular. Neticesin de bu zaferi hep beraber elde ettik. Bu birlikteliğe kimse söz söyleyemez. Sonuna kadar beraber olacağız. Çünkü söz konusu vatan gerisi teferruattır" dedi.

“PKK’YA OY DEVŞİRTTİLER”

Bakan Özhaseki, "Atatürk’ün partisinin mirasçısıyız diyeceksiniz. Öbür taraftan PKK’lı köpeklere yardım edeceksiniz. Yazıklar olsun. PKK’nın uzantılarına nasıl oy topladıklarını gördünüz değil mi? Onları meclise sokmak için yaptıklarınıza bin şahitsiniz değil mi? İnşallah CHP’li kardeşlerim bunları görmüşlerdir ve partilerinin bu halini üzülerek seyrediyorlardır. Zamanında partisinden istifa ettirip başkalarına milletvekillerini verenler bu seçimde üzülerek söylüyorum ki PKK’ya oy devşirttiler. Bizler Türkiye’ye kazandırdıklarımızı anlattık. Önümüzde ki dönemde neler yapacaklarımız söyledik. Türkiye’nin geleceğini hep beraber çizmek için çalıştık. Bir taraftan da PKK’lılarla mücadeleye nasıl devam edeceğimizi FETÖ’cü köpeklerle nasıl mücadele edeceğimizi anlattık. Bundan sonra Türkiye’nin önü açıktır. Bundan sonra bizler gayret edeceğiz. Sizleri asla mahcup etmeyeceğiz. Sizlere karşı asla mahcup olmayacağız" dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV