banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ÖZHASEKİ MHP’DE

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, MHP İl Başkanı Serkan Tok’u ziyaret etti.

28 Mayıs 2018 Pazartesi 11:07
Bu haber 344 kez okundu
ÖZHASEKİ MHP’DE
Haberici -->
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, MHP İl Başkanı Serkan Tok’u ziyaret etti. Ziyarette ittifak ile ilgili değerlendirmede bulunan Bakan, bu birlikteliğin Kayseri’de ses getireceğini ifade etti.

Kayseri’de seçim çalışmalarını milletvekili adayları ile birlikte başlatan Bakan Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile birlikte Cumhur ittifakının ortağı olan MHP’nin il başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Özhaseki ve beraberindekileri MHP İl Başkanı Serkan Tok, kapıda karşıladı. İl Başkanlığı makamına geçtikten sonra burada açıklama yapan Bakan Özhaseki, Türkiye’nin demokrasi yolunda ilerlerken, dış güçlerin kontrolünde olan terör örgütlerinin saldırısına uğradığını belirtti. Yıllardır PKK terör örgütünün ülkenin başına bela olduğunu anlatan Bakan Özhaseki, “Güneydoğu’da akılları sıra öz yönetim adı altında hendekler kazdılar. Bunun adına bağımsız devlet kurma girişimiydi. Ama buna müsaade edilmedi ve terör örgütüne gerek yurt içinde gerekse yurtdışında, yapılan harekâtlarla büyük darbeler vuruldu. Bu devam ediyor ve seçim sonrasında da daha da artarak devam edecektir. Yine bir başka terör örgütü FETÖ. Biz 15 Temmuz öncesine kadar bu yapı ile ilgili bir şeyler hissediyorduk. Ama 15 Temmuz ile bu şüphelerimiz doğru çıktı. PKK gibi FETÖ’de aynı dış güçlerin kontrolündedir. 15 Temmuz sonrasında ülkemizin bekası noktasında hassasiyet gösteren Devlet beye de teşekkür ediyoruz. Bugün ülkenin bekası, bayrağı, ezanı için karşılıklı hassasiyet gösterildi ve birlikte olundu. Gerisi de zaten teferruattı. Önemli olan bu birliktelikti” dedi. Bakan, Cumhur ittifakı ile birlikte yaşanan birlikteliğin, seçim sonuçlarında büyük ses getireceğini ve geçmişte bunun örneği olduğunu söyledi.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Serkan Tok, 15 Temmuz tarihine kadar yapılan siyasetin belli olduğunu ve 15 Temmuz tarihindeki hain darbe girişimiyle devletin bekası noktasında MHP Liderinin gösterdiği hassasiyet üzerine bütün MHP’lilerin, Ülkücülerin, devletiyle, milletiyle, Cumhurbaşkanıyla, Başbakanıyla birlikte hareket ettiğini dile getirdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV