banner203
25 Mart 2023 Cumartesi

ÖZHASEKİ: ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile bağlandığı AK Parti Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi’ne katıldı. Kongrede konuşan Özhaseki, “Allah’ın izniyle şehitlerimizin intikamını alacağız” dedi.

18 Şubat 2021 Perşembe 13:31
Bu haber 539 kez okundu
ÖZHASEKİ: ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ
Haberici -->

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile bağlandığı AK Parti Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi’ne katıldı. Kongrede konuşan Özhaseki, “Allah’ın izniyle şehitlerimizin intikamını alacağız” dedi.

17 Belediye Meclis Üyesi AK Parti’ye Geçiş Yaptı

Video konferans ile partisinin Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi’ne katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Özhaseki’nin partisine geçiş yapan Belediye Meclis Üyelerini sahneye çağırması üzerine; partisine katılan meclis üyelerine teşekkür etti. Kongrede Akçakale, Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü’den 17 belediye meclis üyesi AK Parti'ye katıldı. Tek liste ile seçime gidilen kongrede, Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçildi.

Özhaseki ve protokol üyeleri kongreden hemen sonra Haliliye Belediyesi tarafından yaptırılan Göbeklitepe Kültür Evi’nin temel atma ve Göbeklitepe Parkı'nın hizmete açılış törenine katıldı.

Törende konuşma yapan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin mazeret üretmeden gönül belediyeciliği hizmeti yürüttüğünü ve belediyelerde her vatandaşın duasını, onayını almaya çalışarak hizmet ürettiklerini vurguladı.

Türkiye'deki birçok şehrin belediyecilikte yüksek standartlara kavuştuğuna değinen Özhaseki, AK Parti iktidarları döneminde şehirlerin marka değerlerinin ortaya çıkarıldığını belirtti.

Türkiye'nin tarih boyunca sınırlarında zorda kalan tüm insanlara kapısını ve gönlünü açtığını belirten Özhaseki, ülkenin birlik ve beraberlik içerisinde geleceğini inşa etmeye gayret ettiğini vurguladı

Özhaseki, terör örgütü PKK'nın mazlum ve masum sivilleri hedef almaya devam ettiğine dikkat çekerek, şöyle konuştu:

“Şehitlerimizin hepsinin intikamını alacağız”

"PKK bu millete adeta hayatı zehir ediyor. 13 kardeşimizi kurşun sıkarak şehit ettiler. Herkes de bunun şahidi. Şükür ki bugünlerde başımızda Recep Tayyip Erdoğan ve onun inançlı kadroları var. Bu lanet adamların hepsine dersini veriyoruz. Artık Türkiye'nin içerisinde PKK'lı örgüt üyesi adam kalmadı. Allah'ın izniyle de kardeşlerimizin, şehitlerimizin hepsinin intikamını alacağız.”

“Bu milletin alın teri ile verdiği vergilerle maaş alarak bölücülere destek verenler var”

HDP'yi de PKK’ya destek olmakla eleştiren Özhaseki, "TBMM'de oturup bu milletin alın teri ile verdiği vergilerle maaş alarak bölücülere destek verenler ve onların yanında olanlar var. Bu da bizim içimizi acıtıyor. Milletimiz gerekli dersi zamanı gelince onlara verecektir." ifadelerini kullandı.

“CHP eksen değiştirdi. Ne yerlilik var ne millilik var”

CHP'nin de yerli ve milli olmadığını söyleyen Özhaseki, "FETÖ'nün kaset kumpasıyla CHP'nin başına Kılıçdaroğlu diye bir birini getirdiler. Ne yerlilik var ne millilik var. CHP eksen değiştirdi. CHP'lilerin bütün dünyaları Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerine kurulu. Herkesle işbirliği yapıyorlar. 'Recep Tayyip Erdoğan olmasın da ne olursa olsun, Erdoğan da AK Parti'de gitsin de ne olursa olsun' kafasındalar. Peki, kardeşim vatandaş sizi seviyor mu? Hayır. Oyunuz artırıyor mu? Hayır. Bu ülkeye yapacağınız bir iş, bir program var mı? Hayır." ifadelerini kullandı.

Konuşmalar sonrasında Göbeklitepe Kültür Evi’nin temeli atıldı ardından Göbeklitepe Parkı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Leyla Şahin Usta, Şanlıurfa milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Ahmet Akay, Gülender Açanal, Kasım Gülpınar, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özşavlı, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat katıldı.

HABER MERKEZİ

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV