banner167
banner182
13 Haziran 2021 Pazar

ÖZMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İşadamı ve turizmci Mehmet Özmen, MHP Melikgazi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Özmen, Melikgazi ilçesini yaşanabilir en modern bir merkez haline getireceklerini ifade etti.

29 Ekim 2018 Pazartesi 15:07
Bu haber 719 kez okundu
ÖZMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Haberici -->
İşadamı ve turizmci Mehmet Özmen, MHP Melikgazi Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Özmen, Melikgazi ilçesini yaşanabilir en modern bir merkez haline getireceklerini ifade etti.

MHP İl Binasında basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıklayan Mehmet Özmen’in toplantısına İl Başkanı Serkan Tok, Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Milletvekili Adayı İsah Ferah, partililer, yakınları yalnız bırakmayarak katıldı.

Büyük bir katılımın olduğu toplantıda açıklamalarda bulunan Mehmet Özmen, şunları söyledi;

“31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler Seçiminde Kayseri’mizin güzide ve en büyük ilçesi olan Melikgazi Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı açıklamak üzere huzurlarınızdayım. Bugünün Yüce Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş yıldönümü olması münasebetiyle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutluyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere; vatanın varlığı, birliği, dirliği uğruna canları ve kanlarını gözlerini kırpmadan feda eden tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde saygı, şükran ve minnetle eğiliyor, Cenabı Hak’tan rahmet niyaz ediyorum. Demokratik sistemlerde egemenliğin yegâne sahibinin millet olduğunu, siyasi iktidarların meşruiyet kaynağının ise milli iradeye dayandığını bilen ve bu anlayışa yürekten inanan bir kardeşiniz olarak; demokratik sistemlerin vazgeçilmezlerinden biri olan siyasi partilerin ülkemizi yönetme istek gaye ve çabalarının meşruiyet kaynaklarından birinin de milli irade (millet iradesi) olduğunu düşünüyorum.Ülke ve şehrimizi yönetme teşekküllerinde ve karar alma süreçlerinde müracaat edeceğimiz tek mercii partimizin yetkili organları ve Yüce Türk Milleti’dir. Bu anlayış ve inançla aday adaylığımız öncesinde partimizin ve şehrimizin hafızası olan büyüklerimiz, geçmiş dönemlerde ülkemize ve şehrimize hizmet etmiş ağabeylerimiz, parti ve ocak teşkilatlarımızda görev almış dava arkadaşlarımız, kadın kollarında emek vermiş değerli hanımefendiler, üyelerimiz ve genç ülküdaşlarımızla ve ailem ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda belediye başkanlığı yapma bilgi ve tecrübesinin yanında;yirmi yıllık turizmci birikimi olan ve daha da önemlisi sizlerden aldığımız güç ve destekle başaracağımıza inanarak Melikgazi Belediye Başkanlığı Aday Adayı olmaya karar verdik.”

“Melikgazi’mizi, ülkemizin en modern ve yaşanılır ilçesi yapma hedefine yürümeye kararlı olan tüm hemşerilerimizi bizzat destek, fikir ve duaları ile bize katılmaya ve katkıda bulunmaya davet ediyorum” diyen Özmen, “Kazananın Kayserimizin, Melikgazi ilçemizin olacağı bu mücadelede bitmez tükenmez bir enerji, yılmaz bir inanç, asla değişmeyecek bir tutkuyla hedefe ulaşacağımızdan hiç ama hiç kuşkum yok! Gaye bir, hedef bir, inanç bir, iman bir! Şehrimizin istediği değişimi hep birlikte başaracağız! Allah yar ve yardımcımız olsun, Saygılarımla” diye konuştu.

İl Başkanı Serkan Tok ise, yaptığı açıklamada, Mehmet Özmen’in aday adaylığının şehre, partilerine ve ülkeye hayırlı olması dileklerinde bulunarak, kendisinin bugüne kadar verdiği bitmek ve tükenmek bilmeyen enerji ile emeklerinden dolayı teşekkür ederek başarı dileklerinde bulundu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV