banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

ÖZTÜRK TEŞKİLAT MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Yahyalı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, seçim çalışmaları kapsamındaAK Parti ilçe teşkilatı mensuplarıyla yemekli toplantı da buluştu.

18 Mart 2019 Pazartesi 08:23
Bu haber 496 kez okundu
ÖZTÜRK TEŞKİLAT MENSUPLARIYLA BULUŞTU
Haberici -->
Yahyalı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk, seçim çalışmaları kapsamındaAK Parti ilçe teşkilatı mensuplarıyla yemekli toplantı da buluştu.

Toplantıya AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, AK Parti İl Başkan yardımcısı Birol Düşüktaş, AK Parti Yahyalı İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Yahyalı İlçe Başkanı Nebi Akkuş ve teşkilat mensupları katıldı.

Toplantıda teşkilat mensuplarına hitap eden AK Parti Kayseri Milletvekilimiz İsmail Emrah Karayel; “Yahyalı’da AK Parti teşkilatında bulunmak, yerel seçimlerde Cumhur İttifakını desteklemek, sadece yerel seçimler için Yahyalı’ya belediye başkanı seçmek değildir. Yahyalı’da bir oy fazla almak, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dünya siyasetinde, dünya sahnesinde daha güçlü, daha gür bir ses çıkarmasına imkân vermek ve ona destek olmak demektir. Bugün Yeni Zelanda’ da menfur bir saldırı ile güne başladık. Cuma namazını eda ederken 49 Müslüman kardeşimiz şehit edildi. Buradan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Yeni Zelanda’ki Müslüman kardeşlerimize baş sağlığı diliyoruz. Yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Menfur saldırıya binlerce kilometre öteden ilk ve en güçlü sesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan çıkardı. Bunun bir terör saldırısı olduğunu ifade etti. Bunun ferdi bir saldırı olmadığını, planlı olduğunu ifade etti ve sorumlularının bulunup cezalandırılmasını Yeni Zelanda Cumhurbaşkanından istedi. İşte biz, Cumhurbaşkanımıza desteği verirsek, nasıl ki şimdiye kadar bu ülkeyi ayağa kaldırdıysak, bütün yapılan hizmetlerde emeği varsa, desteği varsa, inşallah bundan sonra yapılacak her işte de Cumhurbaşkanımızın dünyada desteği olacak. Bundan sonraki her kötü işten de ister Müslümana olsun, ister mazluma olsun, hesabını soracaklardan birisi, en çok sesi çıkaracaklardan birisi Cumhurbaşkanımız olacaktır. Nasıl ki dünyada hiç kimse siyonistlere  “one minute” diyemeden o kalkıp “one minute” dediyse, nasıl Birleşmiş Milletler Kürsüsünden “ Dünya beşten büyüktür “ dediyse işte bunları söylemeye devam edebilmesi için bizim Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayına desteği artırmamız, bir oy demeden çalışmamız lazım “ diye konuştu.

Yahyalı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yahyalı Belediye Başkan Adayı Esat Öztürk ise yaptığı konuşmada “Güzel hizmetlerimiz güzel insanlara helal olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Öztürk konuşmasının ardından ilçeye yeni dönemde yapacakları 41 projeyi, teşkilat mensuplarına anlattı.Toplantı da ayrıca 2014 – 2019 yılları arasında görev yapan Yahyalı Belediyesi Meclis Üyelerine de teşekkür plaketi takdim edildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV