banner153
24 Eylül 2020 Perşembe

ÖZVARİNLİ O GÖREVE GETİRİLDİ

Yerel seçimlerde İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı olan Dr. Hasan Sami Özvarinli’ye parti genel merkezinde yeni görev verildi.

28 Haziran 2019 Cuma 07:47
Bu haber 966 kez okundu
ÖZVARİNLİ O GÖREVE GETİRİLDİ
Haberici -->
Yerel seçimlerde İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı olan Dr. Hasan Sami Özvarinli’ye parti genel merkezinde yeni görev verildi. Özvarinli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı oldu.

İlk kez yerel seçimlere 31 Mart’ta adaylarıyla giren İYİ Parti’nin Kocasinan ilçesindeki ilk adayı olan Dr. Hasan Sami Özvarinli, seçim döneminde yaptığı çalışmalarla dikkat çekmişti. Sabahın erken saatlerinde farklı semtlerde otobüs duraklarına giderek, vatandaşa ikramlarda bulunup sorunlarını dinleyen Özvarinli, kısa sürede vatandaşın sevgisini kazanmıştı.

Seçim çalışmalarında ortaya koyduğu projelerle dikkat çeken Özvarinli, partisinin de ilçede ciddi oy oranı almasını sağladı. Kocasinan Belediye Meclisine ise çok sayıda meclis üyesinin girmesinde katkısı olmuştu.

Siyasette genç ve halkla kolayca irtibat kurmasıyla tanınan Dr. Hasan Sami Özvarinli’ye parti içinde ise önemli bir görev verildi. İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener tarafından genel başkanlık danışmanlığı görevine getirilen Özvarinli, yeni görevine başladı. Bir yandan kendi mesleğini icra eden Özvarinli, bir yandan da partisinin halka sunacağı hizmetler noktasında danışmanlık hizmetinde bulunacak. Projelerle gündeme gelen Özvarinli’nin, danışmanlık görevi sürecinde de hem partisine hem de ülke genelinde halka hizmet noktasında önemli görevler yerine getirmesi bekleniyor.

Kayseri açısından da bu görevlendirme önemli bir adım olarak görülüyor. Özvaranli, diğer siyasi partiler dikkate alındığından Kayseri’den bir ismin bir siyasi partinin genel merkezinde bu denli önemli göreve getirilmesiyle dikkat çekmiş oldu.  

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157