banner87
21 Ekim 2018 Pazar

ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI TAKDİR EDİLMELİ

Mehmet Büyüksimitci'den açıklama

10 Ocak 2018 Çarşamba 19:13
Bu haber 302 kez okundu
 ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI TAKDİR EDİLMELİ
Haberici -->

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile yazılı bir açıklama yaptı. Büyüksimitçi, “Her koşulda canla başla çalışan gazetecilerin özverili çalışmalarını takdir etmemek mümkün değildir” dedi.

Basının demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından birisi olduğunu ifade eden Başkan Büyüksimitci, “İleri demokrasiye sahip ülkelerin gelişim ve kalkınma sürecinde basının büyük bir katkısı vardır. Demokratik toplumlarda basın halkın gözü, kulağı ve sesidir. Gazeteciler kamuoyuna haber ve bilgi akışını objektif bir şekilde sağlama gibi önemli bir misyona sahiptir. Toplumların haber alma hakkını elde etmesi için her koşulda canla başla çalışan gazetecilerin özverili çalışmalarını takdir etmemek mümkün değildir” dedi.

Gazetecilik mesleğinin çok büyük fedakârlıklar isteyen önemli bir meslek olduğunu belirten Başkan Büyüksimitci, “Geçmişten bugüne ülkemizin ve şehrimizin gelişmesine önemli katkılar sağlayan basın-yayın kuruluşlarımız, günün imkânlarına göre kendilerini yenileyerek, şartlar ne olursa olsun katkılarını sürdürmektedirler. Gazetecilerin düzenli bir mesaisi olmadan, halkı bilinçlendirmek adına verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Ben bu duygu ve düşüncelerle zor şartlar altında çalışan gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV