banner87
21 Mayıs 2019 Salı

PALANCIOĞLU KIRSAL MAHALLELERDE

Başkan vatandaşlarla sohbet etti

23 Eylül 2017 Cumartesi 08:48
Bu haber 507 kez okundu
PALANCIOĞLU KIRSAL MAHALLELERDE
Haberici -->

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, kırsal mahalleleri ziyaret etti. Başkan Palancıoğlu ve beraberindeki teknik ekip ilk olarak Kuruköprü Mahallesi’nden başlayarak Çatakdere, Kamber, Koçcağız, Kepez ve Yazyurdu mahallelerine teknik gezi düzenleyerek mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Gün boyu mahalleri gezerek vatandaşın eksiklerini belirleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Talas’ın kırsal mahallelerinde iki hafta önce diğer mahalleleri ziyaret etmiştik. Bu seferde kalan diğer mahallelerimizi ziyaret ettik. Bugün Kuruköprü Mahallemizden başladık. Daha sonrasında Çatakdere, Kamber, Koçcağız, Kepez ve Yazyurdu’nu ziyaret ederek yerinde inceleme yaptık. Gün boyu bütün mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ettik. Yapılacak işlerin talimatını verdik. İnşallah bahsettiğimiz işlerin birçoğu bir ay içerisinde tamamlanmış olacak” dedi.

Vatandaşlarla sohbet edip onların istek, öneri ve sorunlarını dinleyen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Kırsal mahalleler bir beklenti içindeler. Özellikle 2014 seçimlerinde Bütünşehir Yasası ile birlikte Talas Belediyemize bağlanan mahallelerin, hem Büyükşehir Belediyesi’nden hem de Belediyemizden istekleri var. Biz de bunları yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabi her mahallenin de kendine göre farklı talepleri var. Bizde elimizden geldiğince temel ihtiyaçlar başta olmak üzere diğer kırsal mahallelerimizin de ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalar yapıyoruz. Tabi buralar bizim için önemli özellikle Türkiye’nin geleceği açısından önemli çünkü buradaki insanlar sorun sıkıntı çekiyorlar. Merkez’de olduğu gibi biraz daha lüks imkânlar yok. Biz elimizden geldiğince kırsal mahallelerimize, Talas Belediyesi olarak destek veriyoruz. İnşallah bundan sonrada mahallelerimizde daha güzel şartlar göreceğiz diye düşünüyorum. Tüm muhtarlarımıza ve bizleri karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Talas Belediyesi olarak yaptığımız hizmetlerin yerine ulaşacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Palancıoğlu mahalleleri gezerken sık sık vatandaşlarla sohbet ederek çocuklarla zaman geçirdi. Kepez’de ayçekirdeği hasadı yapan çiftçilerin de yanına giderek çekirdek kurutan Başkan Palancıoğlu mahalle sakinlerinin ikramlarını da geri çevirmedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV