banner87
19 Temmuz 2019 Cuma

PALANCIOĞLU MUHTARLARLA BULUŞTU

Talas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi.

08 Şubat 2019 Cuma 09:58
Bu haber 254 kez okundu
PALANCIOĞLU MUHTARLARLA BULUŞTU
Haberici -->
Talas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi.

31 Mart seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Başkan Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki muhtarlarla istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Palancıoğlu, “Allah nasip ederse beş yıl boyunca Melikgazi’de çalışma yapacağız. Bu çalışmaları da geciktirmeden sizlerle istişare ederek başlatalım diye böyle bir toplantı yaptık. İnşallah bundan sonra sizlerle daha sık bir araya geleceğiz. 31 Mart’tan sonra da devam eden muhtarlarımızla inşallah el ele verip daha güzel bir hizmet dönemi geçireceğimizi umuyoruz” dedi.

Memduh Büyükkılıç’a bugüne kadar ilçeye yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür eden Palancıoğlu, “Tabi 20 senedir Memduh Başkanla çalışıyorsunuz. Kendisine alıştınız ama bırakmayacağız zaten. Büyükşehire geçince inşallah yine onunla birlikte hareket edeceğiz. Bu, Melikgazi için avantaj olacak. Çünkü Melikgazi’yi bilen bir başkan. İnşallah biz de onun desteğiyle çok daha güzel hizmetleri getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Palancıoğlu, muhtarlardan talep ve önerilerini isteyerek şöyle konuştu:

“Mahallenizle ilgili en önemli üç sorun, üç talep ve üç projeniz varsa bize iletin. Böylelikle planlamamızı bu doğrultuda hazırlayıp çalışmalarımıza hemen başlayacağız. 5 yılda yapacaklarımızı ilan ederken asıl önemli olan mahallenizin sorunlarınızı gidermemiz. Diğer kanallarla belediyeye gelen istek ve talepleri birleştirip ona göre hızlıca çözüm bulmayı hedefliyoruz.”

Talas’ta şimdiye kadar yapılan çalışmaları da anlatan Palancıoğlu şunları söyledi:

“Raylı sistem Türkiye’de 6 ay gibi en kısa sürede tamamlanan bir proje oldu. İnşallah şimdi sıra Anayurt hattında. Raylı sistemle birlikte tüm bulvar yeniden düzenlenerek şehrimizin en güzel yürüyüş güzergahından biri haline geldi. Bunun yanı sıra ilçemize güneş enerji santrali, 11 yeni okul, 11 yeni cami, 12 güneş enerjili modern abdesthane, üç 112 acil merkezi, 5 aile sağlığı merkezi, 3 aile sağlığı merkezinin baştan sona yenilenmesi, çocukların saatlik bakımı ve kadınların spor ile toplantılar yapabileceği merkez, tarihi Tablakaya Mahallesinin restorasyonu, yeni geniş ve konforlu yollar gibi daha sayamayacağımız birçok hizmeti hayata geçirdik.”

Konuşmaların ardından muhtarlar Başkan Palancıoğlu ile hatıra fotoğrafı çekindi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV