banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

PARK HAVUZLARINDA YÜZMEK YASAK

Başkan Memduh Büyükkılıç uyardı

05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:00
Bu haber 815 kez okundu
PARK HAVUZLARINDA YÜZMEK YASAK
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, havaların mevsim sıcaklığın üzerinde seyir ettiğini ve bu neden ile mahalle çocuklarının parklardaki havuzları yüzme havuzu olarak kullandıklarını ancak bununda sakıncalı olduğunu söyledi.

Park ve bahçe alanlarında yer alan süs havuzların sinek ve sivrisineklere karşı sürekli göztaşı ile ilaçlandığını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Belediye olarak park ve bahçelere görsel amaçlı havuzlar inşa ediyoruz. Ancak bu sıcak havalarda çocuklar bu havuzları serinlemek için kullanıyor. Bunun son derece sakıncaları bulunmaktadır. Çünkü Melikgazi Belediyesi olarak bu havuzları haşerata karşı sürekli olarak ilaçlıyoruz. İnsan teni ve gözler için zararlı maddeler içiren bu ilaçlardan dolayı parklardaki havuzlara girmek yasaktır. Lütfen çocukları uyaralım” dedi.

Belediye olarak Danışmetgazi ileTınaztepe sosyal ve spor tesislerinde olimpik yüzme havuzları olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazililerin sosyal ve spor tesislerindeki yüzme havuzlarından ücretsiz yararlanabileceklerini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV