banner167
banner182
01 Aralık 2021 Çarşamba

PARTİ AYRIMI YAPMADAN HİZMET EDECEĞİZ

Melikgazi Belediye Başkanlığına seçilen ve mazbatasını törenle alan Mustafa Palancıoğlu, parti ayrımı yapmadan Melikgazi ve ülke için hizmet edeceklerini belirtti. Nüfusu 500 bini geçen ilçeler arasında en fazla oy alan üçüncü ilçe olduklarını ifade ederek, mutluluğunu dile getirdi.

05 Nisan 2019 Cuma 09:57
Bu haber 659 kez okundu
PARTİ AYRIMI YAPMADAN HİZMET EDECEĞİZ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanlığına seçilen ve mazbatasını törenle alan Mustafa Palancıoğlu, parti ayrımı yapmadan Melikgazi ve ülke için hizmet edeceklerini belirtti. Nüfusu 500 bini geçen ilçeler arasında en fazla oy alan üçüncü ilçe olduklarını ifade ederek, mutluluğunu dile getirdi.

Talas Belediye Başkanı iken Cumhur İttifakında AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı olarak seçime giren Mustafa Palancıoğlu, seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından başkanlık mazbatasını aldı. Adliye konferans salonunda yapılan törene Palancıoğlu ile birlikte ailesi, eski bakanlar Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, Milletvekili İsmail Tamer, AK parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, partililer katıldı.

Mazbatasını aldıktan sonra burada açıklama yapan Başkan Mustafa Palancıoğlu, “5 yıl önce bu salonda Talas için mazbata aldık. Cenabı Allah mahcup etmedi. Güzel hizmetleri Talas’a yaptığımızı düşünüyorum. Melikgazi de,Kayseri’de ülkemize hizmet edecek işler yapacağız.Hiçbir parti ayrımı gözetmeksiniz bugün itibarıyla tüm vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Rabbim mahcup etmez inşallah. Seçim çerçevesinde bizleri destekleyen her türlü işleri yapan il ve ilçe seçim kurullarına teşekkür ediyoruz” dedi.

ERDOĞAN VE BAHÇELİ’Yİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

“31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak aday gösterildim” diyen Palancıoğlu, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve sayın Devlet Bahçeli’yi inşallah bundan sonraki süreçte onları mahcup etmeyerek Cumhur İttifakının ruhuna uygun olarak hizmet edeceğiz. Aday gösterilmemizde milletvekillerimizin, il, ilçe teşkilatlarımızın görüşleri alındı. Görüşler sonucunda aday gösterildim.Kendilerine teşekkür ederim. Talas’ta hizmetlerimiz oldu. Talas ilçesinde ilçe başkanlarımıza, gençlik, kadın kolları teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz. Onlarında ciddi emeği oldu” diye konuştu.

TÜRKİYE GENELİNDE ÜÇÜNCÜ İLÇE OLDUK

Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi’ye adaylığımız sürecinde il ve ilçe başkanlıklarımız çok yoğun destek verdi ve üç ay boyunca sahalarda koşturduk. Melikgazi’ye ülkemize en iyi şekilde hizmetler yapmak istiyoruz. Melikgazi, Kayseri nüfusunun yüzde 50’sine tekabül ediyor. Nüfusu 561 bin.Türkiye’nin en büyük 18’inci ilçesi. 5 ilden büyük. Oy oranlarımıza baktığımızda 953 ilçe belediyesi var. Ülke genelinde. Biz 89’uncu sıradayız. Başarıda. Nüfusu 500 bini geçen ilçe belediyeleri yapılan kıyaslamada oy oranı olarak ülke genelinde üçüncü sıradayız. Melikgazili hemşerilerimizi oylarını veren herkese teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyorum. Tabi ki buradaki başarının mimari Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

ÇATIRDAYAN AİLE YAPISI VAR

“İnşallah tüm kurumlarımızla iyi bir iletişim içinde olacağız ve hizmet edeceğiz” diyen Palancıoğlu, “Melikgazi’de çatırdayan aile yapısını bir nebzede olsa kurtarmak istiyoruz. Gençlik ve istihdamla ilgili çalışmalarımız olacak. O yönde çalışmalarımız olacağız. Memduh başkanımızdan teslim alıyoruz. Memduh başkanım, Özhaseki başkanım, bakanlarımız Taner Yıldız, Mustafa Elitaş ve birçok önemli isimler var ve onları örnek alarak onları mahcup etmeden Kayseri menfaatini hizmet edeceğiz.Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Ailemede teşekkür ediyorum. Kendileri ciddi anlamda yanımda oldu ve destek verdiler. Eşim çocuklarım anneme teşekkür ediyorum” dedi.

Mazbatasını alan Başkan Mustafa Palancıoğlu, Elitaş ve Yıldız ile birlikte belediye meclis üyelerinin mazbatalarını verdiler.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV