banner153
banner156
29 Şubat 2020 Cumartesi

PERSONELE EĞİTİM

Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin'in talimatlarıyla müdürlük personeline eğitim programı düzendi.

11 Şubat 2020 Salı 06:37
Bu haber 416 kez okundu
PERSONELE EĞİTİM
Haberici -->

Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin'in talimatlarıyla müdürlük personeline eğitim programı düzendi.

Kadir Has Kongre ve Spor salonunda gerçekleşen eğitim sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki etap şeklinde organize edildi.

Sabah etabı "Kamu Personeli Protokol Kuralları", öğleden sonra ise "Kamu Personeli Disiplin ve Ceza Hukuku" konu başlıkları ele alındı.

İl Müdürü Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada, "Personelimizin gerek Kurum içerisinde gerekse Kurum dışında gerçekleştirdiği çalışmalarda karşı karşıya kalacakları durumlar için hazırlık oluşturması ile beraber yetki ve sorumluluklar noktasında bir tekrar yapılmasının da daha rahat bir çalışma ortamı sağlayacağı düşüncesiyle yola çıkılarak bu eğitimi gerçekleştirdik. Kamu Kurumlarının faaliyet alanlarında farklı sektörler, farklı çalışma bölgeleri, değişik şartlardaki iş ortamları gibi durumlar ile oluşan kompleks bir yapı var ancak herkesin ortak bir amacı varsa o da Devletine ve Milletine hizmet etme aşkı ile görevini yerine getirmektir. Biz de; dağ başındaki koyunun doğumunu da lüks bir restoranın tüketicisine sağlıklı hizmet sunmasını da tarlasında mahsulünü hasat eden çiftçinin hakkını korumak adına biçerdöver şoförünün işini iyi yapmasını da kendisine dert edinmiş bir Kurumuz. Çalışma şartlarımız ne kadar zor da olsa, işimizi yaparken farklı zorluklarla karşılaşsak da Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak şimdiye kadar olduğu gibi sonraki süreçte de özveriyle ve tüm gayretimizle vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz" dedi.

Personelin ilgi ile takip ettiği eğitim programı altı saat devam etti ve sonrasında katılımcılara "Katılım Belgeleri" takdim edildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV