banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

PINARBAŞI DA DEVİR TESLİM TÖRENİ

Dursun Ataş, meclis üyelerinin seçimiyle göreve gelen Pınarbaşı Belediye Başkanı Hamit Çevik’e göreve devretti.

08 Mayıs 2018 Salı 07:29
Bu haber 487 kez okundu
PINARBAŞI DA DEVİR TESLİM TÖRENİ
Haberici -->

İYİ Partide milletvekili aday adayı olmasıyla birlikte belediye başkanlığını bırakan Dursun Ataş, meclis üyelerinin seçimiyle göreve gelen Pınarbaşı Belediye Başkanı Hamit Çevik’e göreve devretti.

Pınarbaşı Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen programa önceki Belediye Başkanı Dursun Ataş yeni Belediye Başkanı Hamit Çevik, Belediye Meclis Üyeleri, İYİ Parti İlçe Başkanı ve çok sayıda belediye personeli katıldı.

Önceki Belediye Başkanı Dursun Ataş, “Bizler göreve geldiğimiz zaman Belediye gerek mali gerekse işgücü yönünden çok zor durumdaydı. Belediye Başkanlığı makamına geldiğim ilk gün parti rozetimi çıkarıp Türk Bayraklı rozetimi taktım. O günden bu güne hiçbir vatandaşımızı ayırt etmeden herkese elimden geldiği ölçüde yardımcı olmaya çalıştım. Geldiğim noktada ise Pınarbaşı ilçemize daha iyi hizmet edebilmek adına Milletvekili aday adaylığı için görevimden istifa ettim. Söz verdiğim bütün projeler kaldığı yerden aynen devam edecek. Bizim aklımızda yüreğimizde her daim burada, ne zaman ihtiyaç duyulursa bizler yeni seçilen Başkanımızın yanında olacağız. İstifa sürecinden sonra yeni başkanlık seçiminde sağduyulu davranan Meclis Üyelerine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlçemizin huzurunun bozulmasını istemediler. Belediyemizi borçsuz ve işlerin planlandığı bir şekilde Yeni Başkanımıza teslim ediyoruz. Allah yardımcıları olsun. Pınarbaşı’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yeni seçilen Belediye Başkanı Hamit Çevik ise, çalışmalarından ve öz verisinden dolayı Başkan Ataş’a ederek, “Pınarbaşı’mıza sayısız eser kazandırdı ve büyük hizmetleri oldu. Bundan sonrada İnşallah Meclise giderek ilçemiz adına çok daha büyük işlere imza atacaktır. Kendisinin manevi desteğini her zaman yanımızda hissedeceğiz. Hazırlamış olduğu projeler aynen devam edecek. Bizler üzerine daha ne koyabiliriz onun incelemesini yapacağız. Çıktığı bu yolda bizler her zaman yanında ve arkasındayız. Allah yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

Makamda ki devir teslimden sonra önceki ve yeni belediye başkanı belediye personeli ile yemek yedi ve Dursun Ataş hepsinden helallik istedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV