banner87
23 Temmuz 2019 Salı

PINARBAŞI’DA ANAHTARI ALACAĞIZ

MHP İl Başkanı Serkan Tok, yerel seçimlerde bütün belediye başkanlıklarını kazanma iddiaları olduğunu belirtti.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 07:26
Bu haber 494 kez okundu
PINARBAŞI’DA ANAHTARI ALACAĞIZ
Haberici -->
MHP İl Başkanı Serkan Tok, yerel seçimlerde bütün belediye başkanlıklarını kazanma iddiaları olduğunu belirtti. Pınarbaşı için maddi manevi bütün imkanları kullanarak Pınarbaşı’nın anahtarını alacaklarını ve belediye başkanı ile birlikte MHP Lideri devlet Bahçeli’nin yanına gideceklerini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına seçilen Veli Altınkaya’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Burada yerel seçimle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Tok, parti teşkilatı olarak yerel seçimler için çok iyi hazırlandıklarını ve bütün belediye başkanlıklarını kazanacaklarını iddia etti. Tok, yerel seçimlerde Pınarbaşı ilçesinin kendileri için ayrı bir önemi olacağını ifade etti.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, Pınarbaşı’da bir ihanet olduğunu ve bunu Pınarbaşı halkının çözeceğine inandıklarını belirterek, ilçe halkının en güzel cevabı seçimlerde vereceğini ifade etti. Pınarbaşı ilçesi için başkan adayını önemsediklerini aktaran Tok, maddi manevi bütün imkanları seferber edeceklerini söyleyerek, “Liderimizin yanına Pınarbaşı ilçesinin anahtarını alıp gideceğiz. Pınarbaşı Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’in ata toprağı olmasından dolayı bizim ve MHP için ayrı önemi var” dedi.

 

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milliyetçi Hareket Partisi’nin verdiği mesajların her zaman önem arz ettiğini söyledi. Başkan Altınkaya, “Milliyetçi Hareket Partisi yılları bulan mazisi ile Türkiye Cumhuriyeti’nin milli birliği ve beraberliği konusunda rahmetli Alparslan Türkeş’ten başlayarak bugüne kadar görevlerde bulunmuş siyasi bir partidir. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri’de 3 kişiden birinin oyunu almış siyasi bir parti olarak görülür. Önemli siyasi adamları yetiştiren bir partidir. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Teşkilatının vereceği mesajların her zaman önem kat ettiği kanaatindeyim” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, basın mensuplarına kapılarının her zaman açık olduğunu ve istedikleri zaman kendilerini ziyaret edebileceklerini ifade ederek Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Veli Altınkaya’yı da yeni görevinde başarılar diledi. Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin zor süreçleri her zaman birlik ve beraberlik içerisinde atlattığına değinerek son günlerde döviz de artış gösteren Dolar ve Euro’nun da milli ruh ve beraberlik ile çözülebileceğini ifade etti.

“1 TL’NİZ VARSA 1 TL OLARAK KALSIN”

Başkan Tok, 15 Temmuz hain darbe girişiminin bugün ekonomik darbeyle sürdüğünü belirterek, vatandaşları bu konuda kenetlenmeye çağırdı. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serkan Tok, “ Ülkemizin içerisinde bulunduğu var olan sorunları sizlerle birlikte bizlerde yaşıyoruz. Önce 17-25 Aralık operasyonları ile başlayan bir sürecin içerisine Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve yüce Türk milleti itildi. Bu süreç ilk darbe girişimi süreciydi. Onu beceremeyen onu başaramayan Haçlı dünyası ve onun uzantıları bizim nezdimizde eli kanlı terör örgütü hain FETÖ, daha sonra da biliyorsunuz hep beraber yaşadık 15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştirmek istedi. Milletimizin evlatlarından 251 kişinin şehidin kanın akmasına neden olan, 2196 kardeşimizin evladımızın yaralanmasına, sakat kalmasına vesile olan o hain geceyi hep beraber yaşadık. Artçı sarsıntılar kendisini 6 ay önce Dolarda ve Euro da ateşleme olarak gösterdiğinde biz şunları ifade ettik. Darbe ve darbelerle yüce Türk milletini dize getiremeyen Haçlı dünyası ve Türkiye’de ki unsurları yanına alıp yürüyen hain eli kanlı FETÖ’nün bugün ki ana unsuru ekonomik darbedir. Parası olan bütün arkadaşlarımıza çağrı yapıyoruz. 1 TL’niz varsa 1 TL olarak kalsın. O hain darbenin bugün yine ekonomik darbeyle sürdüğünü hepimiz görüyoruz. Bu nokta da milletimizi daha milli olmaya daha kenetlenmeye davet ediyoruz. Gece artan bir Doların gündüz devam eden seyrini görüyoruz. 15 Temmuz’da o birliği nasıl sağladıysak o darbeyi atlatmışsak bugün ki ekonomik sıkıntıları da milli birlik ve milli bir ruhla atlatmak hepimizin görevidir” diye konuştu.

LİDERİMİZİN YANINA GİDECEĞİZ

MHP İl Başkanı Serkan Tok, yerel seçimlerde çok sayıda başkan aday adayı olduğunu ve birçok ismin birçok belediye için geçtiğini belirterek, bundan dolayı mutlu olduklarını ve son sözü aday konusunda Genel Başkanın vereceğini belirtti. Tok, yerel seçimleri önemsediklerini ve bütün belediyeleri alma noktasında çalışmalar yapacaklarını belirterek, Pınarbaşı için ayrı bir önem verdiklerini aktardı. Tok, burada belediye başkanlığını kazanmak için çıkartılacak adaydan ve yapılacak seçim çalışmalarına kadar büyük önem verdiklerini ve maddi manevi ciddi destek olacaklarını belirtti. Tok, Pınarbaşı halkının oradaki meseleyi çözeceğine inandıklarını belirterek, “Liderimizin yanına Pınarbaşı’nın anahtarını alıp gideceğiz” dedi.

KRİTER GELİYOR

MHP İl Başkanı Serkan Tok, yerel seçimlerle ilgili olarak aday adayları yada adayların belirlenmesiyle birlikte çalışma yapacakların, ziyaretleri ve seçim çalışmasını, kendisi, eşi, çocukları, özel kalemi, şoförü ve ilçe başkanı ile yapacağını dile getirdi. Çok sayıda insan yada yanında müteahhit gibi farklı kişilerin olmasına müsaade etmeyeceklerini anlatarak, “Ziyaretlerimizde kalabalık olmaktan dolayı insanlarımıza zorluk yada mağduriyet yaşamak istemiyoruz. Birde kişiler insanlarımızla sadece kendileri irtibat kurmalıdır” dedi.  

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV