banner87
23 Temmuz 2019 Salı

PIRLANTA GİBİ ŞAİBESİZ BAŞKAN

Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, sosyal medyada paylaşımda bulundu. Ülke, parti il başkanının pırlanta gibi şaibesiz bir başkan olacağını ifade tti.

01 Ağustos 2018 Çarşamba 07:26
Bu haber 370 kez okundu
PIRLANTA GİBİ ŞAİBESİZ BAŞKAN
Haberici -->
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı için adı geçenler arasında yer alan partinin Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, sosyal medyada paylaşımda bulundu. Ülke, parti il başkanının pırlanta gibi şaibesiz bir başkan olacağını ifade tti.

AK Parti’de il başkanı olacaklar arasında yer alan ve isminin öne çıktığı ifade edilen Gökhan Ülke, sosyal medya üzerinden il başkanının kim olacağı ile ilgili paylaşımda bulundu.

Ülke, paylaşımında, şu ifadelere yer verdi;

“Yaklaşık bir haftadır Ak Parti İl Başkanlığı ile ilgili Kayseri'de malum bir gündem oluştu. Aday adayları arasında tanımadığım bir kaç kişi dışında herkesle ilgili şunu açıkça söyleyebilirim ki aday adaylarının tamamı bu görevi layıkı ile yapacak arkadaşlardan oluşuyor. Genel Merkezimizin takdiri ne olursa olsun Kayseri için pırlanta gibi şaibesiz bir başkan olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu süreçte büyük zahmet çeken il başkan vekilimiz ve il başkan adayımız sayın Fatih Hasyüncü’ye de hassaten emekleri için teşekkür ederim. Biz birlikte Kayseri birlikte AK Partiyiz...”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV