banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

“PROJELER GELİŞTİRİP HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Ankara ziyaretini değerlendirdi

02 Mayıs 2018 Çarşamba 07:04
Bu haber 281 kez okundu
“PROJELER GELİŞTİRİP HAYATA GEÇİRECEĞİZ”
Haberici -->

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, KTB, Sanayi Odası, Ticaret Odası ile Develi, Bünyan ve Yahyalı Ticaret Odalarının Ankara temaslarını değerlendirdi. Bağlamış, kendilerine verilen görevi layıkıyla yapmak için çalışacaklarını ve projeler geliştirerek hayata geçireceklerini söyledi.

Başkan Bağlamış, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile yaptıkları görüşmelerin oldukça verimli geçtiğini ifade etti.

Yapılan ziyaretlerde, Kayseri ile ilgili bilgilerin yanı sıra yapacakları projeler hakkında görüş alışverişinde bulunma fırsatı bulduklarını kaydeden Başkan Recep Bağlamış, “Sayın Bakanlarımız bizi oldukça samimi bir şekilde karşıladı. İş dünyası olarak bazı sıkıntılarımız ve taleplerimizden bahsettik. Kendileri gerekli yardım ve desteği vereceklerini söylediler. Teşekkür ederiz” dedi.

TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu TOBB İkiz Kulelerde ziyaret ettiklerini hatırlatan Bağlamış, “Sayın başkanımız yeni seçilen bizleri ve arkadaşlarımızı tebrik ederek başarılar diledi. Bizde Kayseri’den giden Borsa ve Oda yöneticileri olarak Başkanımıza desteğimizi ifade etmek, bağlılığımızı göstermek için ziyaret ettik. Sayın Hisarcıklıoğlu, Kayseri’nin gururudur. Her zaman Başkanımızın yanındayız” dedi.

KTB Başkanı Recep Bağlamış, Ankara trafiğinin oldukça yoğun geçtiğini ifade ederek,” Amacımız bize verilen görevi layıkıyla temsil etmek, üyelerimize ve şehrimize en iyi şekilde hizmet etmektir. Bunun için projeler geliştirip hayata geçireceğiz. Ankara temaslarımızda bu açıdan önemliydi” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV