banner153
21 Ekim 2019 Pazartesi

PROJELERİMİZİ ÖRNEK ALIYORLAR

Saadet Partisi Talas Belediye Başkan adayı Mimar Harun Toprak, “Talas için hazırladığımız ve yapacağımız projelerimizi şimdiden örnek alıyorlar” dedi.

15 Mart 2019 Cuma 10:34
Bu haber 220 kez okundu
PROJELERİMİZİ ÖRNEK ALIYORLAR
Haberici -->
Saadet Partisi Talas Belediye Başkan adayı Mimar Harun Toprak, “Talas için hazırladığımız ve yapacağımız projelerimizi şimdiden örnek alıyorlar” dedi.

Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Arıkan ile beraber seçim çalışmalarını sürdüren Mimar Harun Toprak, Başakpınar Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Burada bir konuşma yapan Belediye Başkan adayı Toprak,“ Talas için öneriler ve yapılması planlanan projeler hep aynı vaatlerden oluşmakta. Bakıyorsunuz ki, bunlar mevcut yönetimin daha önceki vaatlerinin birer kopyası. Görüyorsunuz Talas’a proje yapmayı değil sadece yapacaklarını vaatte bulunuyorlar. Biz, eğer 31 Mart’ta iş başına gelirsek 5 yıl sonrası için bizim insanımız yapılacakları değil, yapılanı konuşacak” dedi.

DAHA YEŞİL VE TURİZM ODAKLI BİR TALAS

Talas için hazırladıkları projelerin şimdiden büyük heyecan oluşturduğuna değinen Başkan adayı Toprak, “Biz, projelerimizi hazırlarken bugünü görerek 50 yıl sonrasının Talas’ını kurguladık. Daha yeşil ve turizm odaklı bir çalışma içine girdik. “Dürüst Başkan Dürüst Yönetim” anlayışı ile hazırladığımız projelerimizi şimdiden rakip başkan adayları kopyalamak suretiyle örnek almakta. Örnek alınmaktan da rahatsız değilim. Sonuç itibariyle Talas’ın gelişimi ve güzelleşmesi için yarışıyoruz. Varsın olsun bizi takip etsinler” diye konuştu.

Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Arıkan’da kısa bir konuşma yaparak, Kayseri’ye en iyi hizmeti getirmek için yola çıktıklarını ifade etti. Arıkan, “Çok kıymetli büyüklerim, değerli kardeşlerim. Saadet Partisi Kayseri’de olduğu gibi tüm Türkiye’de 31 Mart yerel seçimleri için çok güzel bir seçim kampanyası yürütmekte. Birileri çıkıp bizlere “İttifak yapıyorlar” iftiraları atsa dahi. Biz, yılmadan yorulmadan çalışmaya ve sizlere projelerimiz anlatmaya devam edeceğiz. Biz, bize miras kalan değerleri korumayı başaramaz isek hizmet götürdüğümüz insanımıza hak ettiği hizmetin verilemeyeceğini biliyoruz. Biz, yarınki nesillerin hak ve hukukunu gözetmeyen bir şehircilik anlayışının bugüne de huzur getirmeyeceğine inanıyoruz. Biz, belediyecilikte tıpkı daha önce yaptığımız gibi, bozulan standartları düzelmeye ve adil bir düzen kurmaya geliyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV