banner87
26 Mart 2019 Salı

PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ YAPILDI

Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü öğrencileri ile Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) tarafından “Söyle(ye)mediklerimiz” temalı 22. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi (UPOK) düzenlendi.

31 Temmuz 2018 Salı 07:21
Bu haber 229 kez okundu
PSİKOLOJİ ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ YAPILDI
Haberici -->

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ)Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü öğrencileri ile Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) tarafından “Söyle(ye)mediklerimiz” temalı 22. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi (UPOK) düzenlendi.

NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde 27-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılan, TPÖÇG’ün en çok ilgi gören ve en kapsamlı organizasyonu olarak kabul edilen kongreye Ülkemizdeki çeşitli Üniversitelerin Psikoloji Bölümlerinde öğrenim gören yaklaşık 600 öğrencinin yanı sıra çok sayıda akademisyen ve uzman psikolog katıldı. Açılış konuşmalarından sonra akademisyen ve uzman psikologlar, 3 gün süren kongre programı kapsamında düzenlenen konferans, çalışma grupları, öğrenci sunumları, poster bildirileri, tartışma platformlarında Psikoloji Bölümü öğrencileri ile bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini aktardılar.

Psikoloji Bölümü öğrencilerinin akademik, sosyal ve kültürel açıdan gelişmelerine katkı sağlamayı hedefleyen kongredebirçok sosyal etkinliğe de yer verildi. NNYÜ kampüsünde hazırlanan oyunlarda birbiri ile tanışma fırsatı bulan öğrenciler, açık hava sineması ve tiyatro oyunu izleyerek keyifli ve eğlenceli vakitgeçirme fırsatı buldular. NNYÜ’de düzenlenen kongre sebebiyle Kayseri’ye gelen öğrencilerinşehrin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla kültür gezileri düzenlendi. 3 gün boyunca NNYÜ’de ağırlanan öğrenciler hem Üniversitenin ev sahipliğinden hem de Kayseri’yi tanıma fırsatı bulmanın memnuniyetiyle şehrimizden ayrıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV