banner87
banner151
17 Ocak 2019 Perşembe

PTT BAŞMÜDÜRÜ MELİKGAZİ DE

İstanbul PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğunu hediye etti.

07 Mart 2018 Çarşamba 06:52
Bu haber 365 kez okundu
PTT BAŞMÜDÜRÜ MELİKGAZİ DE
Haberici -->
PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek, belediye çalışmaları hakkında  bilgi aldı ve yapılabilinecek eğitim işbirliğini görüştürler.

Özellikle iletişim alanında yapmış olduğu çalışmalar ve hizmetlerden dolayı teşekkür eden PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz, “Kayseri kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri şanslı çünkü hizmet dolu yerel yönetim başkanları var. Kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yapan bir belediye olması Kayseri de hayatı ve devlet işleyişini kolaylaştırıyor. Melikgazi Belediye Başkanı ve ekibine PTT kurumuna destek verdiği, bina tahsis ettiği ve genel çalışmalarımıza yapmış olduğu  katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç, belediye olarak her zaman kurum ve kuruluşlar, dernek ve oda,   mesleki kuruluşları ile dayanışma ve birlik içerisinde çalıştıklarını hatırlattı. Büyükkılıç, “Kayseri her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Ancak bunun sağlıklı, planlı ve dengeli olması gerekmektedir. Bu neden ile her kurum çok önemli ve gereklidir. Dayanışma içerisinde bir yönetim, işbirliği ve birliktelik bir anlayış topluma gelişme ve kalkınma olarak yansımaktadır. Bu tür ziyaret ile hem fikir alış verişinde bulunuyor hem de yapılanları değerlendirirken yapılabilinecek ortak projeleri araştırıyoruz. Çocuk Meclis üyelerimiz PTT bölge müdürlüğüne ziyarette bulunarak iletişimin önemeni kamuoyuna yansıtmaktadır. Belediye çalışmaları özellikle yerel PTT kaynaklarından yararlanıyor ve planlama yapıyoruz” dedi.

 

 

 

PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz ziyaretlerinde, Büyükkılıç’a Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerine ait posta haritalarının yer aldığı İstanbul PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğunu hediye etti.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV