banner87
16 Haziran 2019 Pazar

RAFADAN TAYFA OBEZİTE İÇİN KAYSERİ’DE

Müzikal etkinlik kapsamında geliyorlar

26 Eylül 2017 Salı 06:22
Bu haber 708 kez okundu
 RAFADAN TAYFA OBEZİTE İÇİN KAYSERİ’DE
Haberici -->

Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Ömer Faruk Özyurt, çok sevilen Rafadan Tayfa ekibinin, obeziteyle mücadele kapsamında yapılan müzikal etkinlikle, Kayseri’deki çocuklarla buluşacağını söyledi.

Sağlık Bakanlığı ve TRT Çocuk ortaklığında hazırlanan ‘Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa’ etkinliğinin 26-27 Eylül tarihleri arasında Kayseri’de gerçekleştirileceğini belirten Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ömer Faruk Özyurt, müzikal biçimindeki etkinlik kapsamında çocuklarda obezite ile mücadele farkındalığının oluşturulmasını amaçladıklarını dile getirdi.

Kayseripark AVM’de 19.00-21.00 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinliğe dair bilgi veren Dr. Ömer Faruk Özyurt, “Etkinlikteki amaç, çocuklarımıza obeziteyle mücadele konusunda farkındalık kazandırılması. Hedef grup 6-12 yaş arası çocuklar. Çocuklarımızın bu yaşlarda obezite ile mücadele bilincini kazanması önemli. Umuyoruz ki, çocuklara kendilerinin anlayacağı dilde müzikal sunumu biçiminde obezite ile mücadele ve bu konuda neler yapmaları gerektiğine dair bilinç kazandırabiliriz. Tüm aileleri çocukları ile birlikte etkinliğimize bekliyoruz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV