banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

RAMAZAN SOKAĞI’NDAN ŞİİRLER YÜKSELDİ

Her gün ünlü isimleri ağırlayan Ramazan Sokağı etkinliklerine birbirinden güzel şiirleri ve sohbetiyle Serdar Tuncer de katıldı.

31 Mayıs 2018 Perşembe 03:28
Bu haber 203 kez okundu
RAMAZAN SOKAĞI’NDAN ŞİİRLER YÜKSELDİ
Haberici -->
Büyükşehir Belediyesi tarafından Mimarsinan Parkı ve Kurşunlu Otoparkı’na kurulan Ramazan Sokağı farklı etkinlik alanları ile büyük ilgi görmeye devam ediyor. Her gün ünlü isimleri ağırlayan Ramazan Sokağı etkinliklerine birbirinden güzel şiirleri ve sohbetiyle Serdar Tuncer de katıldı.

Ramazan ayının ruhuna uygun etkinliklerle Ramazan’ın her anlamda dolu dolu yaşanması için Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Ramazan Sokağı, her akşam on binleri ağırlamaya devam ediyor. Ramazan’a özgü pek çok unsuru bünyesinde bulunduran Ramazan Sokağı, iftar sonrası çocuklara, teravih namazı sonrası ise yetişkinlere yönelik etkinliklerin mekanı oluyor.

Farklı etkinliklerin mekanı olan Ramazan Sokağı, her gün farklı bir ismi de Kayserililerle buluşturuyor. Ramazan Sokağı'nın bu kez konuğu Serdar Tuncer oldu. Serdar Tuncer okuduğu şiirler ve sohbetleriyle Ramazan Sokağı’na renk kattı. Serdar Tuncer sohbetinde eskilerin güzel davranışlarından ve sözlerinden de örnekler sundu.

Serdar Tuncer, programını Arif Nihat Asya’nın dua şiiriyle tamamladı. Tüm izleyiciler şiire her dizesinden sonra ‘Amin’ diyerek katıldılar. Program sonrası Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bayar Özsoy, Serdar Tuncer'e çiçek vererek teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV