banner153
02 Aralık 2020 Çarşamba

RECEP TAYYİP ERDOĞAN DAVASIDIR

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen vefa toplantılarına devam ediliyor. Bu seferki toplantının adresi Akkışla ilçesinde gerçekleştirildi. Burada konuşan AK İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Bizim davamız Recep Tayyip Erdoğan davasıdır” dedi.

29 Ağustos 2019 Perşembe 09:34
Bu haber 308 kez okundu
RECEP TAYYİP ERDOĞAN DAVASIDIR
Haberici -->
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen vefa toplantılarına devam ediliyor. Bu seferki toplantının adresi Akkışla ilçesinde gerçekleştirildi. Burada konuşan AK İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “Bizim davamız Recep Tayyip Erdoğan davasıdır” dedi.  

Akkışla ilçesi kadın gençlik merkezdeki vefa toplantısına Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Akkışla İlçe koordinatörleri, yönetim kurulu üyeleri ve Milletvekili İsmail Tamer, Akkışla Ak Parti İlçe Başkanı Hayrullah Dündar ve Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapana İl Başkanı Çopuroğlu, “Bizler kendi aramızdaki işlerimizi istişare sonucunda karar kılıyoruz. Burada Ayhan Aslan kardeşimizde istişareler sonucunda karar kılmıştık. Yaptığımız işte doğru olduğunu düşünüyoruz ki Akkışla’da oylarımızı arttırmış durumdayız” dedi.

BİZİM DAVAMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN DAVASIDIR

“Parti davası değil bu dava Recep Tayyip Erdoğan davasıdır” diyen Çopuroğlu, “Bizlerde başkanlarımızda bu işleri hakkı ile yerine getirenlerden oluruz. Bir gün buralarda giderken arkamızda hayır duası bırakmamız gerekiyor. Buradan Akkışla’da şimdiye kadar hizmet etmiş tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Herkesin emeği geçmiştir. Akkışla’da ki tüm kurucu başkanlarımız dahi hepsine duacıyız. Hepsinin ellerine yüreklerine sağlık” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer de, yaptığı konuşmada, “Bizler buraya yapıtlığımız ve yapacağımız hizmetlerin takipçisi olmak amacı ile geldik. Aynı zamanda İl Başkanımız Şaban Çopuroğlu’nun başlattığı vefa toplantılarına katılıyoruz. Kendisine teşekkür ediyorum. Akkışla bizim için özel bir yer. Seçim öncesinde gelip sizleri dinledik. Seçim sonrasında da gelip şimdiye kadar partimize emeği geçen tüm başkanlarımıza da teşekkür etmek için buradayız. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Akkışla İlçe Başkanı Hayrullah Dündar ise, “Ppartimizin bu günkü duruma gelmesi için çok emekler verildi. Büyük çalışmalar yapıldı. Bunların kıymetini çok iyi biliyoruz. Partimiz kurulduğunda doğanlar bugün 18 yaşında bunun için birlik ve beraberliğimizin korunması gerekir” dedi.

Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan da, “İlçemizde çok duyuralı bir şekilde seçim geçirdik. Bizler bizlere yakışanı yaptık. Ben bu memleketin bir evladı olarak sizlerin başlarınızı önünüze eğdirmeden hizmet etmeye devam edeceğiz. Eksiklerimizi ve yapılması gereken yatırımları ve projelerimizi gerekli yerlere iletiyorum. Gerek il başkanımız ve gerekse milletvekillerimiz ide yapılacak işlerin takipçileri oluyorlar kendilerine teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Akkışla’mızda Ak Partimize şimdiye kadar hizmet eden emeği geçenlere de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV