banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

REKOR AK PARTİ DE

Mevcut milletvekilleri aday adaylığı için başvurdu

03 Mayıs 2018 Perşembe 14:18
Bu haber 779 kez okundu
REKOR AK PARTİ DE
Haberici -->

AK Parti’de 24 Haziranda gerçekleştirilecek 27 Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri için aday adaylığı başvuruları tamamlandı. AK Parti Kayseri Milletvekilliği aday adaylığı için Ak Parti Genel Merkez ve il başkanlığından toplam 94 başvuru alındı. Mevcut milletvekilleri ise, başvuru listesinde yer aldılar.

AK Parti İl Başkan Fatih Hasyüncü, yaptığı açıklamada, “24 Haziran da gerçekleştirilecek olan seçimlerde Ak Parti Kayseri Milletvekili olabilmek için genel merkezimiz ve il başkanlığımıza toplan 94 başvuru yapılmıştır. Bunda sonraki süreç yapılacak olan temayül yoklaması ile ilgili çalışmalarımız var. Partimiz içerisinde aday adaylarımız arasında tatlı bir rekabet oluştu. Bu da siyasetin güzellikleri. İnşallah temayülden sonra adaylarımız belirlenecek ve sahalarda daha aktif görev alacaklar. Bu işte kaybeden yok, kazanan var. Kazanan Kayserimiz, kazanan ülkemiz olur. Şimdiden herkese başarılar diliyorum” dedi.

Kayseri’de rekor başvuru ise AK Partiye oldu. İşte milletvekili aday adayı olanların isim listesi;

Fatih Yüksel, Zekeriya Ergüneş, Hüseyin Cahit Özden, Ahmet Yakıcı, İsmail Tamer, Hülya Nergis, Ali Hasetci, Nilgün Ertugay, Mustafa Elitaş, Orhan Çetin, İbrahim Günal, Sami    Dedeoğlu, Sadi       Köylü, Mustafa Alan, İhsan Nursaçan, Üstün Yüksel, İsmail Emrah Karayel, Ata    Beğendik, Efser Çelik, Nevzat  Barbaros, Mustafa Uzun, Ahmet Sami Türk, Ahmedi Mahmut Uulaş, Tuğba Yörük Öztürk, Suat Özsoy, Cengiz Mirap, Gökalp Öner, Hüseyin Okandan, İsmail     Gökşen, Ayşenur Gençol, Sümeyra Şahin, Leyuze  Karacalar, Mehmet Habil Tecimen, Alpay Geze, Saniye Kaynar, Merve Sarıoğlu, Avşar Aslan, Halise Hasre Yavuz, Feyza Baş, Hasan Hüseyin Uzkülekci, Abdulkadir Güneş, Musa Soykarcı, Havva Talay Çalış, Murat Cahid Cıngı, Şenel Güngör, Selen Köse, Şadi Büyükkeçeci, Kuddusi Erkılıç, Abdulkerim Gökoğlu, Ali Ekşi, Yasemin Görücü, Ekrem Sarar, Furkan Muhammed Özdemir, Kadircan Gökalp, Ramazan Taş, Ramazan Güvenç, Mustafa Özsoy, Veysel Bayar, Mustafa Aksu, Taner Yıldız, Osman Alp Kahya, Mehmet Özhaseki, Cengiz İzgi, Nurhan Selçuk, Mustafa Ağca, Mehmet Adıgüzel, Hatice Kübra   Özmen, Kemal Tekden, Bahaddin   Akbulut, Halil       Ergen, Hakan Bayraktar, Mücahit Harmancı, Okay Altun, Kadir Karadeniz, Rumeysa       Uslu, Deniz Mustafa Çağan, Ahmet Abdioğlu, Mustafa Cem   Özdabak, Efe Suat Bilen, Mustafa Atalay, Ümit Selim Özkan, Hasan     İlter, Oğuz Memiş, Betül Üner Yücesoy, Levent Doğan, Mehmet Bayırbaşı, Hilmi Baştürk, Mustafa   Yılmaz, Tufan Şahin, Sinan Burhan, Aslihan Fener Ketencioğlu, Fatih İşçi ve İkbal Çavdaroğlu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV