banner167
banner182
04 Aralık 2021 Cumartesi

REKOR KIRACAĞIZ DİYENLER TİTREMEYE BAŞLADI

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, 31 Mart seçimlerinde rekor kıracağız diyenlerin şimdiden tir tir titremeye başladığını ifade etti.

04 Mart 2019 Pazartesi 10:20
Bu haber 964 kez okundu
REKOR KIRACAĞIZ DİYENLER TİTREMEYE BAŞLADI
Haberici -->
İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş, 31 Mart seçimlerinde rekor kıracağız diyenlerin şimdiden tir tir titremeye başladığını ifade etti.

Millet İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, ilçelerde yoğun ilgi görüyor. Ataş’ı, Pınarbaşı ve Tomarza ziyaretlerinde vatandaşlar davul zurnayla karşıladı. Burada Suriyelilere dikkat çeken Ataş, “Kayseri’de İŞKUR’a 57 kişilik iş için 12 Bin 500 kişi başvuruyor. Vatandaş açlık sınırında yaşıyor. Biz ise Suriyelilere sahip çıkıyoruz. Artık bizim Türk Milleti olarak sirkelenip, kendimize gelmemiz gerekiyor” dedi. İktidarı eleştiren ve “Onlardan size fayda gelmez. 17 yıldır iş başındalar, ülkenin, ilçelerin hali ortada” diyen Ataş, “Şimdi ‘rekor kıracağız’ diyenler, tir tir titremeye başladı. Eminim ki bu seçimi alacağız. Değişim ve dönüşüm başlayacak. Her zaman değişimde bereket vardır” ifadelerini kullandı.

Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, ilçelerde vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Gittiği yerlerde vatandaşın bağrına bastığı ve “Umut sensin” dediği Ataş, gösterilen yoğun ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Pınarbaşı ve Tomarza’da seçim çalışmalarını sürdüren Ataş, Pınarbaşı’da partisinin Belediye Başkan adayı Cuma Sağlam’ın seçim ofisini açtı, ardından Tomarza, Dadaloğlu ve Emiruşağı’nda da vatandaşla bir araya geldi, dertleşti.

Gittiği yerlerde coşkuyla ve aynı zamanda davul zurnayla karşılanan Ataş, soğuk havada kendisini karşılamaya gelen vatandaşlara teşekkür etti. Ataş, Pınarbaşı’da yaptığı konuşmada kalabalığa seslenerek, “Soğuk günde beni karşıladınız,  sağ olun. Ben seçim zamanı söz verecek, ardından Ankara’da sefa sürecek adam değilim. Her şeyim burada ve her zaman aranızdayım.  Acısıyla, tatlısıyla ömür boyu hep bir arada olacağız. Ben Cuma kardeşime de hayırlı olsun diyorum. İnşallah 1 Nisan’da belediye başkanı seçilecek ve sizlerle birlikte davulla zurnayla belediye başkanlığı koltuğuna oturacak. Hizmetlerin devam etmesini ve artık bir şeylerin değişmesini istiyorsanız 31 Mart’ta yapmanız gerekeni sizler biliyorsunuz. İnşallah hep birlikte iyi günlere kavuşacağız” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV