banner153
29 Eylül 2020 Salı

REKTÖR BAŞARI DİLEDİ

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek Üniversite adaylarına başarılar dileyerek, “Beklentimiz iyi eğitim almış, başarılı nesillerin yetişmesidir” dedi.

14 Haziran 2019 Cuma 09:57
Bu haber 317 kez okundu
REKTÖR BAŞARI DİLEDİ
Haberici -->

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ)  Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek Üniversite adaylarına başarılar dileyerek, “Beklentimiz iyi eğitim almış, başarılı nesillerin yetişmesidir” dedi.

NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney yaptığı açıklamada, “Öğrencilerin yıllardır büyük emek harcayarak, fedakârlıklarda bulunarak hazırlandıkları, hayatlarında önemli bir dönüm noktası ve Üniversiteli olma yolunda önemli bir adım olan YKS’de başarılı olacaklarına inanıyorum. Beklentimiz iyi eğitim almış başarılı nesillerin yetişmesidir. Bu doğrultuda hedefimiz, Üniversitemizde modern eğitim metotları uygulayarak çağın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip, küreselleşen dünyada gelişmeleri iyi okuyup anlayabilen, ihtiyaçlara uygun doğru ve hızlı çözümler üretebilen, araştırmacı, girişimci, paylaşımcı, toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal ve kültürel yönü güçlü başarılı bireyler yetiştirmektir.” dedi.

Üniversite adaylarına YKS’de başarılar dileyen Rektör Prof. Dr. Kerim Güney, öğrencilerin yetiştirilmesinde emeği geçen tüm öğretmenlere ve velilere de teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV