banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

REVİZYON TALİMATI

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, il teşkilatlarına gönderdiği yazıda il ve ilçe yönetimlerinden revizyona gidilebileceği sinyali verdi.

02 Temmuz 2018 Pazartesi 07:39
Bu haber 463 kez okundu
REVİZYON TALİMATI
Haberici -->
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, il teşkilatlarına gönderdiği yazıda il ve ilçe yönetimlerinden revizyona gidilebileceği sinyali verdi. Bu talimatla birlikte Kayseri’de de nasıl bir adım atılacağı ve görev değişikliği olup olmayacağı kimlerin görevden alınacağı merak ediliyor.

Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, 24 Haziran seçimlerinin üzerinden bir hafta geçmesinin ardından istifa ve görevden almalara yönelik olarak teşkilatlara talimat gibi bir yazı gönderdiği ortaya çıktı.

Koral Aydın’ın gönderdiği yazıda, "Teşkilatlarımızda gerekli revizyon ve güçlendirme adımları cesaretle atılacaktır" denilirken, il ve ilçelerden kendi inisiyatifleri ile hareket etmemeleri istendiği ortaya çıktı.

Ulusal basında Aydın’ın talimat gibi gönderdiği yazı paylaşılırken, seçim sonuçları bazında il ve ilçe bazındaki raporların hızlı bir şekilde değerlendirileceği aktarıldı.

24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti'nin engellemelere ve kıt imkanlarla yapılan seçim çalışmalarında başarılı olduğu ifade edilen yazıda, "Teşkilatlarımızda gerekli revizyon ve güçlendirme adımları cesaretle atılacaktır" ifadelerine yer verildi.

Başkanlıklara gönderilen yazıda, ülkenin önemli bir süreçten geçtiğine işaret edilirken, "Hal böyle iken İYİ Parti Genel Merkezinin bilgisi, talebi ve onayının dışında, il ve ilçe teşkilatlarımızın kendi inisiyatifleriyle istifa, görevden alma veya ihraç gibi bir tasarrufta bulunmaları bu aşamada partimize büyük zarar verecektir. Bu tür tasarruflara kesinlikle tevessül edilmemelidir" ibaresi yer aldı.

Bu gelişmeler ışığında Kayseri’de de il ve ilçe bazında görevlendirmelerde revizyona gidilip gidilmeyeceği merak ediliyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV