banner153
banner159
04 Temmuz 2020 Cumartesi

SAADET’TE BÜYÜKŞEHİR ADAYI ARIKAN

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu partisinin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Bütün ilçe belediye başkan adaylarının yanı sıra merak edilen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ise, Mahmut Arıkan oldu.

11 Şubat 2019 Pazartesi 11:13
Bu haber 354 kez okundu
SAADET’TE BÜYÜKŞEHİR ADAYI ARIKAN
Haberici -->
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu partisinin İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Bütün ilçe belediye başkan adaylarının yanı sıra merak edilen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ise, Mahmut Arıkan oldu.

Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezinde binlerce parti üyesinin katılımı ile gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut Arıkan, partilerinin yürüttüğü seçim kampanyasının ülke genelinde büyük ses getirdiğine değinerek, “Bizim bu seçim kampanyasında kullandığımız ‘Dürüst Sami’ maskotu, ‘Dürüst Olmak Gerekirse’ ve ‘Cepsiz Ceket’ sloganları, zaten her insanda olması gereken bir hasletin diğerleri ile olan farkı ortaya koymak için kampanya sloganı haline getirilmek zorunda kalınması ne kadar acı değil mi? Ben dürüstüm, ben çalmayacağım. Bir siyasi partinin bunları söylemek zorunda kalması ülkenin ve siyasetin nasıl bir bataklığa sürüklendiğini ruhumuza kazıyor ve acı duyuyoruz.

Belediye başkan adaylarının tanıtımı öncesinde Saadet Partisine katılan 300 kişiye parti rozeti takan Genel Başkan Temel Karamollaoğlu, Ülkenin geleceği ile ilgili olarak önemli adımlar atacaklarını belirttiği konuşmasında, 31 Mart seçimlerinin şölen havasında geçmesini beklediğini söyledi. İktidarın seçimleri genel seçim havasına büründürerek kampanya yürüttüğüne değinen Karamollaoğlu, “Nihayet oruçlarını bozdular. Saadet Partisinin adını anmamak için adeta oruç tutanlar bu seçim döneminde Saadet partisini ağızlarına aldı. Bu seferde bizi yanlış ithamlarla farklı ittifaklar içinde gösterme gayreti içerisindeler. Saadet partisi Türkiye genelinde tek başına tüm illerde ilçelerde ve beldelerde aday çıkaran tek partidir. Kimseyle ittifak içinde değiliz. Önümüzdeki seçimlerde Türkiye’mizin geleceği ile ilgili önemli bir adım atacağız. Aslında genel seçimlere gitmiyoruz. Belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı seçeceğiz. Ancak bu seçimlerde kullanacağımız oylar, ülkemizin geleceği konusunda adeta bir işaret fişeği olacak diye düşünüyorum. Pilleri bitti, şarj edemiyorlar. Biliyorsunuz ki, aküler belli bir noktaya kadar şarj edilebilir, belli bir noktadan sonra artık o aküyü şarj edemezsiniz, değiştireceksiniz. Bunlar da bitti, değişecekler. Çünkü ülkemizin bugüne kadar birikmiş olan problemlerine artık çözüm üretemiyorlar” diye konuştu.

Temel Karamollaoğlu daha sonra partisinin belediye başkanlarını açıkladı.Saadet Partisinin adayları şöyle; Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mahmut Arıkan, Melikgazi Belediyesi Sinan Aktaş. Kocasinan BelediyesiHaşim Özçelik, Talas Belediyesi Harun Toprak, Hacılar Belediyesi Erdal Altun, Pınarbaşı Belediyesi Vacit Kip, Develi Belediyesi Abdulah Akkuş, İncesu Belediyesi Orhan Kaya, Sarıoğlan Belediyesi İbrahim Turgut, Tomarza Belediyesi Ömer Yerli, Bünyan Belediyesi Hakan Çelik, Özvatan Belediyesi Vedat Ali Tur, Akkışla Belediyesi Abdullah Çağrı Elgü, Yeşilhisar Belediyesi Yavuz Mercan, Felahiye Belediyesi Sinan Taşcı, Sarız Belediyesi Muarrem Çelik.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV