banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

SAADET’TEN MHP’YE ZİYARET

Mahmut Arıkan ve beraberindekiler, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Baki Ersoy'u ziyaret etti.

01 Mart 2018 Perşembe 07:23
Bu haber 395 kez okundu
SAADET’TEN MHP’YE ZİYARET
Haberici -->

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan ve beraberindekiler, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Baki Ersoy'u ziyaret etti. 
Ziyarette konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, Kayseri'nin sorunlarını il başkanlarıyla birebir görüşerek konuşulabileceğini göstermek ziyaretler düzenlediklerini belirterek, kendilerini kabul eden MHP İl Başkanı Baki Ersoy'a teşekkür etti. Arıkan, "Geçtiğimiz hafta il teşkilatı olarak başlattığımız siyasi parti ziyaretlerimize Milliyetçi Hareket Partisi ile devam ediyoruz. Ziyaret talebimizi kabul ettiği için il başkanımıza teşekkür ediyorum. Ankara’da siyaset çok daha fazla sert konuşuluyor. Ama Kayserimizde değerli il başkanlarımızın sağduyulu davranışlarıyla bu gerginliğe mahal vermeden sağlanıyor. 28 Şubat postmodern darbesinin yıldönümü. Şubat ayı sıkıntılı bir ay. Bu dönem içerisinde bir araya gelip konuşabileceğimizi gösterebilmek için bu ziyaretleri yapıyoruz. Bu konuda Kayseri’deki başkanlarımız elinden gelen gayreti gösteriyorlar" dedi.

28 Şubat'ın bitmediğini hala devam ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Arıkan sözlerini şöyle sürdürdü;
"28 Şubat darbesi, ülkeyi en az 50 yıl geriye götürmüş bir darbe olarak bahsediyoruz. Bugünkü açıklamalara baktığımız zaman bin yıl sürecek 28 Şubat’ın bin yıl sürmediği söyleniyor. 28 Şubat’ın bitmediğini, hala devam ettiğini belirtmek istiyorum."

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Baki Ersoy ise, Kayseri için teşkilat olarak üzerlerine düşeni istişarelerle birlikte yapacaklarını dile getirerek; "Saadet Partisi il başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Kayseri’de bizler her zaman birbirleriyle iletişim kurabilen, şehrimizin problemlerini istişare edebilen insanlarız. Bu şehir için ne yapılması gerekiyorsa birlikte hareket etme noktasında bizler her zaman varız. Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı anıyorum, Allah rahmet eylesin. Bu değerler kolay yetişmiyor. Rahmetli Necmettin Erbakan gibi, rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş gibi değerleri bizlerin unutmaması ve sürekli yaşatması gerekiyor. Türkiye’de siyaset yavaş yavaş ısınıyor, ittifaklar söz konusu. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Adalet ve Kalkınma Partisi ile bir yola çıktık ve bunun adına ‘Cumhur ittifakı’ dendi. Yavaş yavaş cepheler belli olmaya başladı. Bizler; Kayseri için hep birlikte birbirimizi 24 saat kapısını çalabilecek, sıkıntılarında beraber hareket edebilecek insanlarız. Ama her birimiz bir siyasi partiyi temsil ediyoruz, genel merkezimizin telkinleri doğrultusunda hareket ediyoruz" diye konuştu.
Ziyaretin anısına Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, MHP İl Başkanı Baki Ersoy'a Necmettin Erbakan'ın 'Davam' isimli kitabını hediye etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV