banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

SAĞLIK BİLİMLERİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi mezuniyet töreni düzenlendi.

01 Temmuz 2018 Pazar 08:40
Bu haber 347 kez okundu
SAĞLIK BİLİMLERİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ
Haberici -->
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi mezuniyet töreni düzenlendi. Program kapsamında Hemşirelik ile Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden toplam 381 öğrenci mezun oldu.

Süleyman Demirel Spor Salonu’nda düzenlenen mezuniyet törenine; Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sultan Taşçı’nın yanı sıra çok sayıda akademisyen, öğrenci ve aileleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan mezuniyet töreninde konuşan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sultan Taşçı, öğrencileri kutlayarak, iş hayatlarında başarılar diledi.

Dekan Taşçı, “Törenler her birimimiz için güzelliklere vesile oluyor. Bu güzellik ve hoşlukları bir arada yaşayabildiğimiz için, bu anı paylaşabildiğimiz için, gerçekten mutluyuz. Yaşam içerisinde üretken olmak, çaba göstermek, gönüllü verileni gönülle alabiliyor olabilmek, bu erdeme sahip olabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bizler insanlarla temas eden meslek mensupları olarak 4 yıllık eğitiminiz süresince hem teorik, hem de uygulamalı eğitimlerinizde sizlere emek veren öğretim elamanı arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Ayrıca üzerinizdeki emekleri olan ve bundan sonrada emekleri devam edecek olan değerli velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından fakülte birincisi mezuniyet kütüğüne plaket çaktı. Mezun öğrencilere diplomalarının verilmesi ve hep birlikte keplerin havaya fırlatılmasının ardından tören sona erdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV