banner153
banner156
31 Mayıs 2020 Pazar

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri kapsamında,ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına içerisinde pastırma sucuk ve gıda maddeleri bulunan yardım paketi gönderdi.

01 Nisan 2020 Çarşamba 09:33
Bu haber 406 kez okundu
SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR
Haberici -->

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri kapsamında,ilçede görev yapan  sağlık çalışanlarına içerisinde pastırma sucuk ve gıda maddeleri bulunan yardım paketi gönderdi.

Paketleri teslim alan sağlık çalışanları ise sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, Başkan Menduh Uzunluoğlu'na teşekkür ettiler.Sağlık çalışanları," Saygıdeğer Belediye Başkanımız Memduh Uzunluoğlu, "Biz korona virüs ile mücadele eden sağlık çalışanlarımızı sadece alkışlamıyoruz" diyerek moral ve motivasyon olması amacıyla Sağlık çalışanlarımıza jestte bulundu. Yaptıkları jest için teşekkürlerimizi sunuyoruz ifadelerini kullandı.

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu'da, Pınarbaşı İlçemizde görev yapan tüm sağlık çalışanlarını tebrik ediyorum. Özverili çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum. Biz belediye olarak her zaman sağlık çalışanlarımızın da yanındayız dedi.

MEHMET ALTINDAĞ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV