banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

SAKARYA’DAN KAYSERİ’ YE ZİYARET

Kayseri'de toplantı yaptılar

11 Temmuz 2017 Salı 07:50
Bu haber 740 kez okundu
 SAKARYA’DAN KAYSERİ’ YE ZİYARET
Haberici -->

Sakarya Milli irade platformu üyeleri 1 Temmuz’da Sakarya’dan başlayıp, sırası ile Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Diyarbakır, Malatya ve Kayseri’yi kapsayan dostluk ve kardeşlik ziyaretinin son durağında Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Platformunun misafiri olarak Kayseri’yi ziyaret ettiler.

Beş gün süren ziyaret programının son günü Kayseri’ye ulaşan Sakarya heyeti Safa Eğitim Kurumları öğrenci yurdunda misafir edildiler. Konaklamanın ardından Safa Eğitim Kurumları düğün salonunda ev sahipliğini Safa eğitim kurumlarının yaptığı kahvaltıda Sakarya ve Kayseri sivil toplum kuruluşları bir araya geldiler.

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Platform Başkanı Ahmet Taş, Kayseri İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, Safa Eğitim Kurumları başkanı Zülfü Talu ve Sakarya Milli İrade Platformu Başkanı Gazanfer Üvez’inde katıldığı Sakarya ve Kayseri’den 60 yakın STK’nın temsil edildiği toplantıda tanışma ve bilgi paylaşımı yapıldı.

Kahvaltılı buluşmanın ardından Sakarya STK platformu başkanı Gazanfer Üvez ziyaretleri anısına Gönüllü Kültür Kuruluşları Başkanı Ahmet Taş’a tablo ve hediyeler takdim etti. Ev sahipliği için Safa eğitim kurumları ve Kayseri STK temsilcilerine teşekkür etti.

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları başkanı Ahmet Taş, Sakarya STK’larının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sakarya STK platformu başkanı Gazanfer Üvez’e ziyaretleri anısına Gönüllü Kültür Kuruluşlarının faaliyet bülteni Kayseri ile ilgili hediyeler takdim etti ev sahipliği için Safa eğitim kurumlarına teşekkür etti..

Ziyaretin son bölümünde Kayseri Vali Vekili Mehmet Emin Avcı’ya nezaket ziyaretinde bulunan Sakarya STK ekibi akşama Sakarya’da olmaları gerektiğini bildirerek gösterilen ilgiye teşekkür ederek Kayseri’den ayrıldılar.

 

                                                                                         

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV