banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

SANAYİCİLER İFTARDA BULUŞTU

İftar yemeği yoğun bir katılım ile bu yılda birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirildi.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:34
Bu haber 371 kez okundu
SANAYİCİLER İFTARDA BULUŞTU
Haberici -->
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin geleneksel hale gelen sanayiciler onuruna gerçekleştirdiği iftar yemeği yoğun bir katılım ile bu yılda birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirildi.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Kayseri OSB'de faaliyet gösteren sanayiciler başta olmak üzere kentte öğrenim gören yerli ve yabancı uyruklu öğrenciler ve davetliler yoğun bir ilgi ile katıldı.

Akşam ezanının müteakiben dualar eşliğinde oruçların açılmasının ardından Kayseri OSB Tanıtım Filminin izlenmesinden sonra Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan bir konuşma yaptı. Nursaçan, konuşmasında, “Ramazan, hatalarımızla yüzleşme, kusurlarımızdan arınma ayıdır. Kendi halimize şükrederken, bütün insanlık için esenlik, huzur ve kardeşlik adına neleri yapabileceğimizi bir kez daha düşünme ayıdır. Ramazan Şerif. En Büyük Arzumuz; Yangın yerine dönen İslam coğrafyasının yaralarının bir an önce sarılması, huzura, barışa ve kardeşliğe kavuşmasıdır. Yine, Ülkemizin bekası, huzuru ve refahı için her türlü fedakârlığı gösteren kahraman ordumuzun, kahraman güvenlik güçlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Dualarımız onlarla beraberdir. Bu uğurda şehit düşen kahramanlarımıza Allah’tan Rahmet ve mağfiret, gazilerimize de acil şifalar dilerim. İş Dünyası Olarak; Sanayinin beklentilerine yeterince cevap verilmesi, ekonominin birinci sırada yer alması, yani “ asıl gündeme dönülmesi “ birinci önceliğimiz olmalıdır. Her türlü sanayi yatırımı yerine, ülkemiz için yüksek katma değer üretebilecek sanayi yatırımlarına yönelmeliyiz. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ne, kuruluşundan günümüze kadar emeği geçen ilgili ve yetkili herkese şükranlarımızı sunuyorum. Hayatta olanlar sağlıklı ve uzun ömür, vefat edenlere de Allah’tan Rahmet diliyorum.

Allah hiçbir emeği zayi etmez. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde kardeşlik, huzur, bolluk, bereket ve rahmet vardır. Allah, birliğimizin, beraberliğimizin bozulmasına fırsat vermesin” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV