banner87
15 Ekim 2019 Salı

SARE MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ

Sare Eğitim Kurumları, Kadir Has Kültür Merkezinde öğrencileri için muhteşem bir mezuniyet töreni düzenledi.

18 Haziran 2019 Salı 09:41
Bu haber 178 kez okundu
SARE MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ
Haberici -->
Sare Eğitim Kurumları, Kadir Has Kültür Merkezinde öğrencileri için muhteşem bir mezuniyet töreni düzenledi.

Öğrenciler için yapılan mezuniyet töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Mezun öğrenciler ve velilerinin katıldığı program büyük bir coşkuyla devam etti.

Kürsüye çıkan Müdür Yardımcısı Zehra Yağmur “Kayseri’nin dört bir tarafından gelerek bizlere can katan sevgili öğrencilerimiz, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

“Buraya ilk geldiğinizde heyecanınızı paylaşan Sare Eğitim Kurumları, şu an sizlerin ayrılık hüznüne şahitlik ediyor, ama yüreğinizi burkan bu hüzün aynı zamanda size bundan sonraki hayatınızda güç verecektir” şeklinde konuştu.

Sare Eğitim Kurumlarının öğrencilere çok şey kattığına değinen Zehra Yağmur “Burada edindiğiniz bilgi ve deneyimleri en faydalı şekilde kullanacağınıza, en iyi şekilde yaşatacağınıza eminim” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından öğrencilerin sahne aldığı tiyatro gösterisi izlendi. Bayrak, Flama, Meşale teslimi töreni düzenlendi.

Program, mezuniyet belgelerinin takdim edilmesinin ardından kep atma töreni ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Mezuniyet törenlerinin hüzün ve sevinci bir arada yaşattığını ifade eden Sare Eğitim Kurumlarını Genel Koordinatörü Sinem Demircan Tokmak, “Öğrencilerinden ayrıldıkları için üzgün olduklarını ama bir taraftan da bu muazzam süreci ve büyük fedakârlığı tamamlamanın gururunu yaşadıklarını belirtti.2019-2020 Eğitim Öğretim yılında da Kayseri’ye eğitim alanında hizmet vermekten onur duyacaklarını, kapılarının herkese açık olduğunu ve gerek Sağlık Meslek Lisesi gerek Anadolu Lisesi olarak deneyimli öğretmen kadrosuyla öğrencilerini geleceğe emin adımlarla taşıyacaklarını ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV