banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

Kentte Seçim Güvenliği Toplantısı Vali Süleyman Kamçı başkanlığında yapıldı.

10 Mayıs 2018 Perşembe 07:36
Bu haber 318 kez okundu
SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
Haberici -->

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonunda, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi amacıyla düzenlenen toplantıya, Vali Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Mehmet Emin Avcı ve Ali Uslanmaz, Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, İlçe Kaymakamları ve diğer ilgililer katıldı.

Vali Kamçı, toplantıda yaptığı konuşmada, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sürecinin Kayseri’de huzur ve güven içerisinde tamamlanacağına inandığını belirtti.

Seçim öncesi, seçim sırası ve seçim sonrasında alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak mülki idare amirleri ile polis ve jandarma teşkilatına düşen önemli görevler bulunduğunu ve bununla ilgili çalışmaların hassasiyetle yürütüldüğünü ifade eden Vali Kamçı, en küçük bir olumsuzluğa meydan vermemek için tedbirlerin bir kez daha gözden geçirileceğini kaydetti.

İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdür Vekili Aydemir Şahin’in seçim süreciyle ilgili mevzuat, seçim takvimi, seçim sürecindeki yetkili birimler ve seçim propagandalarında uyulması gereken yasal sorumluluklara ilişkin sunum yaptığı toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV