banner167
banner182
04 Aralık 2021 Cumartesi

SEÇİM ŞAMPİYONU SERKAN TOK’TUR

MHP, 31 Mart seçimlerinden sonra değerlendirme toplantısı yaptı. MHP Milletvekili Baki Ersoy, “Bu seçimin galibi ve şampiyonu İl Başkanımız Serkan Tok’tur” dedi.

02 Nisan 2019 Salı 10:29
Bu haber 588 kez okundu
SEÇİM ŞAMPİYONU SERKAN TOK’TUR
Haberici -->
MHP, 31 Mart seçimlerinden sonra değerlendirme toplantısı yaptı. MHP Milletvekili Baki Ersoy, “Bu seçimin galibi ve şampiyonu İl Başkanımız Serkan Tok’tur” dedi.

Cumhur İttifakı ortaklarından Milliyetçi Hareket Partisi’nde Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Baki Ersoy, MKYK Üyeleri Süleyman Korkmaz ve Serap Şule Kalın, İl Başkanı Serkan Tok, ve çok sayıda partilinin katılımı ile  İl Başkanlığında basın toplantısı düzenlenerek sonuç değerlendirilmesi yapıldı.

İl Başkanı Serkan Tok, yorucu bir sürecin ardından istedikleri sonuca ulaştıklarının altını çizdi. Tok, “Başaracağız” dedik başardık. Çok şükür Rabbim bu günleri bize gösterdi. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Pınarbaşı’na 3 hilali diktik. ” dedi. Tok, şunları söyledi: “Milliyetçi Hareket Partisi olarak son 3 ayda köy köy, kasaba kasaba, ilçe ilçe ve tüm şehir merkezinde yoğun bir çalışma programını AK Parti kadrolarıyla beraber gerçekleştirdik. 3 ay içerisinde neredeyse bütün ilçelerimizi 4’er kez gezdik, vatandaşlarımızın sorunlarına cevap aradık. Verebildiğimiz cevapları genel merkezimizin bilgisi, genel başkanımızın görgüsü ve bilgisi dahilinde bize gelen talimatları anında ulaştırma imkanını elde ettik. Son 2 günde bizim adayımızın olduğu yerleri 4 kere gezdik. En son binaya girdiğimizde 5’ti. Allah, MHP İl Teşkilatına devletin vermiş olduğu hakkı Pazar günü 17:00’a kadar kullandırttı”

Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir ise milletin demokrasiyi seçtiğini ifade ederek; “Bundan sonra yapılacak olan güvenlik ve istikrarın sağlanması. Bunun için gereken yapılacaktır. İnşallah terör ile ilgili yürütülen çalışmalar sonucunda yüzde yüz başarı sağlanacak. 2023’e kadar artık seçim yok. İnşallah uyum içerisinde Kayseri’nin beklentilerinin karşılandığı bir süreç geçireceğiz” şeklinde konuştu. Özdemir, “MHP, hem genelde hem de yerelde istediğini almıştır. Çünkü seçimlerden evvel gerek genel başkanımızın ifade ettiği üzere gerekse bizde bu anlamda partimizin tespit etmiş olduğu politikalar çerçevesinde altını sıklıkla çizdiğimiz bir husus vardı. O da; 24 Haziran’da elde edilmiş bulunan başarının sürdürülmesiydi. Zira Türkiye o tarihte yeni bir hükümet sistemine geçmişti. Dolayısıyla bu sistemin tüm kurum ve kurallarıyla inşası devam ederken yerel seçimlerde aziz milletimizin bu anlamda yeni hükümet etme sistemine olan desteğini yinelemesinin sadece Türkiye’nin iç kamuoyu açısından değil, dış kamuoyuna da verilmiş bir mesajı çağrıştırması dolayısıyla anlamda ve önemi büyüktür” diye konuştu.  

Milletvekili Baki Ersoy ise İl teşkilatının yakalanan başarıda büyük pay sahibi olduğunun altını çizerek; “Bana göre bu seçimlerin kazanını, galibi,  şampiyonu Serkan Tok’tur ve ekibidir. Ak Parti teşkilatlarından daha fazla çalıştı.  Bu anlamda başkanımıza ve tüm teşkilat üyelerine teşekkür ederim. Biz büyük bir aileyiz. Sımsıkı bağlıyız. Bu bağı koparmaya çalışan şer güçlere prim vermeyeceğiz. Bunun yanı sıra emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum. Bundan sonra daha da büyüyerek yolumuza devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam etsinler. Bu ekip daha neler yapacak. Cenabı Allah izin verirse bu şehir görecek.”diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV