banner153
07 Aralık 2019 Cumartesi

ŞEHİRLERİNE SAHİP ÇIKAMAZLAR

Birlik Vakfı Kayseri Şubesi’nin düzenlediği Birlik Kahvaltısı’nda konuşan AK Parti Kayseri eski milletvekili Yaşar Karayel, “Şahsi menfaatleri peşinde olanlar şehirlerine sahip çıkamazlar” diye konuştu.

19 Temmuz 2019 Cuma 09:41
Bu haber 188 kez okundu
ŞEHİRLERİNE SAHİP ÇIKAMAZLAR
Haberici -->
Birlik Vakfı Kayseri Şubesi’nin düzenlediği Birlik Kahvaltısı’nda konuşan AK Parti Kayseri eski milletvekili Yaşar Karayel, “Şahsi menfaatleri peşinde olanlar şehirlerine sahip çıkamazlar” diye konuştu.

Düzenlenen kahvaltıya AK Parti eski milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, protokol ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri katıldı.

Kayseri’nin birlik ve beraberlikte her zaman kendine yakışanı yaptığını söyleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Malumunuz pazartesi akşamı da yine Kayserimiz kendisine yakışanı yaptı ve Kartal Şehitliğinden başlamak suretiyle meydana yüz binlere yakın insanlar geldi ve hep beraber 15 Temmuz laneti, o kara gece bir bakıma aydınlığa erişti” dedi.

Bir daha kötü günler yaşamamak için gençlere FETÖ’den daha fazla sahip çıkılması gerektiğini belirten Birlik Vakfı Kayseri Şube Başkanı Mehmet Adıgüzel sözlerine şu şekilde devam etti:

“Çok zor süreçte okuyan öğrencilerimiz var. Bir bardak çay, bir kase çorba ile ders çalışacak ortamlara ihtiyaçları var. Bu öğrencilere sağlanan imkanları arttırmamız gerekiyor. FETÖ çetesi senelerdir gençlere bunları sağlamış ve biz de devlet olarak ellerinden aldık. Bu saatten sonra gençlerimize daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor.”

Milletin birlik olarak ülkeyi bölünmekten kurtardığını ve hep birlikte her şeyin üstesinden gelineceğini söyleyen Yaşar Karayel, “Burada sivil toplum kuruluşları ve birim amirlerimiz var. Hep birlikte bu şehirde yaşıyoruz bu toprakların üzerimizde hakkı var. Bu topraklarla kazanımlarımızı paylaşmamız gerek. Beraber olmak, birlikte olmak, şehirlere, kültürlerine ve insanlarına sahip çıkmak hepimizin görevidir. Sivil toplum kuruluşlarımızın isimleri farklı bile olsa gayeleri ülkelerine hizmet etmektir. Onun için hepimizin aynı şeyleri söylemesi gerekmez ama hedefte ülkemizin ve milletimizin birliği var. Hem seçimlerde hem de ülkemizin savunulmasında hep birlikte olduk, ülkemize sahip çıktık ve bölünmekten millet olarak kurtardık. Sizlerle birlikte sayın Cumhurbaşkanımız ve ekibi de bu birlikteliğin öncüleri oldular. Şahsi menfaatleri peşinde koşanlar şehre sahip çıkamazlar. Onun için hep birlikte şehrimize sahip çıkacağız. Fitneden, ayrımcılıktan ve bölücülükten uzak duracağız. İnşallah hep birlikte bunları desteklemeye devam edeceğiz diyor ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV