banner153
09 Aralık 2019 Pazartesi

ŞEHİTLERİN KABİRLERİNE ZİYARET

Vali Şehmus Günaydın ve beraberindekiler 15 Temmuz Şehitlerinin Kabirlerine ziyaret etti.

15 Temmuz 2019 Pazartesi 15:41
Bu haber 318 kez okundu
ŞEHİTLERİN KABİRLERİNE ZİYARET
Haberici -->
Vali Şehmus Günaydın ve beraberindekiler 15 Temmuz Şehitlerinin Kabirlerine ziyaret etti.

Vali Şehmus Günaydın ve eşi Aysel Günaydın, beraberlerinde İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ile birlikte, “15 Temmuz Milli Birlik Günü Etkinlikleri” kapsamında, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen hain darbe girişimi sırasında Ankara Özel Harekât Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit olan Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay ve Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit’in kabirlerini ziyaret etti.

Vali Günaydın ve Eşi Aysel Günaydın ilk olarak Yeşilhisar ilçesinde bulunan Şehit Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay’ın ailesini ziyaret etti. Vali Günaydın ziyaret sırasında, “Sizlerin devletimiz ve milletimiz için yaptığınız fedakarlık hiçbir zaman unutulmayacaktır. Devletimiz ve Milletimiz  her zaman sizlerin yanında olacaktır” diye konuştu.

Şehit Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay’ın kabrini de ziyaret eden Vali Günaydın, eşi Aysel Günaydın ve protokol üyeleri. Şehidimizin mezarı başında dua ederek mezarına karanfil koydular. Daha sonra Bünyan İlçesinde bulanan Şehit Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit’in ailesini ziyaret eden Vali Günaydın, eşi Aysel Günaydın ve protokol üyeleri, aile ile bir süre sohbet etti.

Vali Günaydın burada yaptığı konuşmada, “Bizi güçlü tutan, diri tutan, bizi hain saldırılara karşı üst seviyede motive eden ruh, anlayış, Çanakkale ruhudur. Asil Milletimiz ecdadından aldığı bu ruh ve güçle her türlü zorluğu yenecektir” diye konuştu

Şehit Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit’in de kabrini ziyaret eden Vali Günaydın, eşi Aysel Günaydın ve protokol üyeleri şehidimizin mezarı başında dua ederek mezarına karanfil bıraktılar.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV