banner87
21 Mart 2019 Perşembe

ŞEHRİN SOKAĞI OLDU

Ramazan sokağında bütün siyasi parti milletvekilleri de seçim çalışması yapınca, siyasiler burada bir araya geldi ve tokalaştılar.

02 Haziran 2018 Cumartesi 03:28
Bu haber 350 kez okundu
ŞEHRİN SOKAĞI OLDU
Haberici -->
Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurşunlu Otoparkı ve Mimarsinan Parkı’nda kurulan Ramazan Sokağı her gün on binlerce insanı ağırlamaya devam ediyor. Ramazan sokağında bütün siyasi parti milletvekilleri de seçim çalışması yapınca, siyasiler burada bir araya geldi ve tokalaştılar.

Ramazan ayının ilk gününden itibaren şehrin insan yoğun mekanlarının başında gelen Ramazan Sokağı, seçimlere hazırlanan siyasilerin de halkla buluşma noktası oldu. Farklı siyasi partilerin adayları Ramazan Sokağı’nı ziyaret ederek halkın desteğini istiyorlar.

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı, Kayseri halkının birlik-beraberlik içerisinde Ramazan’ın ruhunu en güzel şekilde yaşamasına katkı sunuyor. Her gün özellikle iftar sonrası Kayserililerin akın ettiği Ramazan Sokağı, şehrin en yoğun noktalarından birisi haline geldi. 24 Haziran seçimlerine hazırlanan siyasi partilerin milletvekili adayları da iftar sonrasında ağırlık verdikleri seçim çalışmaları çerçevesinde mutlaka Ramazan Sokağı’nı da geziyorlar.

AK Parti, MHP, CHP ve diğer siyasi partilerin adayları Ramazan Sokağı’nda vatandaşlarla buluşarak destek istiyorlar. Adayların bu ziyaretler sırasında karşılaştıkları da oluyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ramazan Sokağı gezisi sırasında CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve CHP’li adaylarla karşılaştılar. AK Parti ve CHP’liler birbirleriyle selamlaştılar ve seçim çalışmalarında kolaylıklar dilediler. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’a turşu suyu ikram etti.

AK Partili adayların bir program dahilinde sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla buluştuğu Ramazan Sokağı’nı MHP Milletvekili adayları da ziyaret etti. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü ve MHP İl Başkanı Serkan Tok ile birlikte Ramazan Sokağı’nı gezdi.

Halkın yanı sıra milletvekili adaylarının da ilgi odağı olan Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu Ramazan Sokağı, şehrin sokağı hüviyetiyle seçen ve seçileni buluşturan mekanlardan başında geliyor.  

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV